Да можев да го вратам времето назад... (Батерфлај Ефект)

sonne

војвода
Член од
26 мај 2006
Мислења
2.664
Поени од реакции
123
Да, ќе го вратев моментот кога како некој идиот одбив да продолжам
да студирам во САД, финансирано од државата:tapp:
e i treba da si "nostalgicar" ...
ovae malce "cudna odluka" , ama ako imalo "vistinska" pricina !
zalam ... ej ova ....
:)
:smir:
pozZ
 

Filip89

Македоникус
Член од
1 март 2007
Мислења
528
Поени од реакции
4
Да, ќе го вратев моментот кога како некој идиот одбив да продолжам
да студирам во САД, финансирано од државата:tapp:
:tapp::tapp::tapp::tapp:
E мене да ми се даде таква шанса....America here i come

Иначе би се вратил една недела назад само за да можам да го положам овој fucking испит.
 

*princess*

..SiMpLy GorGeOuS..
Член од
17 февруари 2008
Мислења
747
Поени од реакции
21
ех, да можам да го вратам времетоооо....ама неможам и тоа е .....кога би можела сигурно дека многу работи би биле различни одошто се сега но тоа е, не треба да се навраќаме на минатото,и на она што не било а можело да биде хехех...наместо тоа многу е попаметно да мислиме на иднината и да внимаваме само да не повториме некои грешки од минатото....
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.073
Би го вратил 2 години наназад ..... да средам некој работи :)
 
Член од
16 февруари 2008
Мислења
44
Поени од реакции
0
ne bi go vrakala toa sto bilo poninalo ako togas sum se odlucila taka znaci sum napravila pravilana odluka vo toj moment pa sega ke zivejam so posledicite
 

Fabullous_178

Psychonautics:.
Член од
21 февруари 2007
Мислења
2.987
Поени од реакции
190
Пааа...би можел да си го добијам назад целиот оној секс што сум го испуштил поради немарност,забораеност,срамежливост(посебно ова)...:kesa:
За се останато,знам дека и кога би се вратил назад,пак би ја направил истата работа,пошто секогаш моментите ме завлекуваат премногу...:kesa:
 

ludAAAAAA

блесава џукела
Член од
26 септември 2007
Мислења
84
Поени од реакции
0
ехеееееееееее да можам да го вратам времето сеа знаете колку грешки би исправила тууууууууууу.неможам на прсти да ги избројам.сеа животот знааете колку би ми бил убав.билион работи би вратила да можам.ама не можам за жал.
 
Член од
19 февруари 2008
Мислења
103
Поени од реакции
1
da. bi sakala da se vratam nazad i uste ednas da je preziveam vtorata vecer od polumaturata, a isto taka i vtornikot vecerta( ko konecno si bev na koncert od nightwish)
 

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
Не би се враќала за да исправувам грешки, па животот ако се состои во тоа да исправуваме се што сме погрешиле значи дека ќе биде совршен, а такво нешто не постои. Не ми е интересно да се враќам за да исправувам грешки, така е како што е, и мора да се соочиме со тоа.
Би го вратила времето, само за еден датум да вратам една особа, веќе пишав на оваа тема ова.
 
С

Сатори

Гостин
~*~

Ќе се вратам во Блаже само уште еднаш да му ја почуствувам прегратката како некогаш, ќе му ја одврзам косата и ќе ги ставам моите прсти во неа, како таа вечер, 20 јуни.
Само уште еднаш тоа да го доживеам, доволно ми е.
 

Мар мар

Take me to paradise
Член од
9 август 2006
Мислења
1.294
Поени од реакции
11
Да можам би го вратила времето за 1 година и неколку месеци кога истресив многу глупости, направив многу грешки за кои сега се каам, кажав многу работи кои не смеев да ги кажам, се отворив пред личности кои не го заслужуваа тоа...
За сето тоа се каам, ама џабе ми е кога не можам ништо да сменам, ќе ми остане само сеќавањето на тоа време... сега само треба да се потрудам да не ги повторам истите грешки. :toe:
 
Член од
20 октомври 2007
Мислења
268
Поени од реакции
5
би го вратила 21.06.1994. датумот кога се родив пошо сум најголема гуска скапана.... уххххххххххх
сељанка... како можело да се роди вакво дете... јас сум родена под една грда мала несрекна звезда... и сум требала уше одма да умрам...:'(
 
Член од
1 февруари 2008
Мислења
260
Поени од реакции
2
Uff.. bi se vratil edno 10 godini nanazad , od mal napraviv premnogu greski , za koi sega se kaam , ne znam dali bea pravedni , ali definitivno podrugo ke se postavam ...

Damn , kamo sreka da imase vakva tech ... i svetot ke bese poubavo mesto , neli :toe:...
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
би го вратила 21.06.1994. датумот кога се родив пошо сум најголема гуска скапана.... уххххххххххх
сељанка... како можело да се роди вакво дете... јас сум родена под една грда мала несрекна звезда... и сум требала уше одма да умрам...:'(
А?!
Озбилно ова?
Абе ајде бегај!!! Лоши мисли за скоро 14 год. девојче!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom