Каде може да најдам? (Општи прашања)

R

Rockstar90

Гостин
Кај можам да најдам онакво мониторче за у кола, ко шо има у некои таксиња, и ако знае некој да ми каже како функционира, и која цена е. :)
 
Член од
9 септември 2008
Мислења
769
Поени од реакции
322
Барам некој што има домашна продукција,некој што работи со музика (пишете во инбокс)
 
Член од
29 септември 2011
Мислења
233
Поени од реакции
25
kade moze tatkomi koj e 59 godisen da najde rabota vo bitola od oblasta gradeznistvo(majstor e)samo ne za stenton gradba
 

Epics™

Академски граѓанин
Член од
29 септември 2011
Мислења
1.590
Поени од реакции
3.891
Знам дека сеуште не е сезона, но јас да прашам.

Ќе може ли некој да ми каже каде можам да најдам добар машки капут, а воедно и цената да биде прифатлива ?

Благодарам однапред.
 

Vlatko_Gjorce

Ѓубре
Член од
17 април 2009
Мислења
2.550
Поени од реакции
2.511
http://www.amazon.com/SANOXY-3-5mm-Stereo-Coupler-Female/dp/B000I963FE
да не барал некој по пазарчињава ваков
женски-женски стерео конектор 3.5 мм
дали има, глеав по продавнициве како Риверсофт имаат само машки-женски од 3.5 мм
 
R

Rockstar90

Гостин
Знам дека сеуште не е сезона, но јас да прашам.

Ќе може ли некој да ми каже каде можам да најдам добар машки капут, а воедно и цената да биде прифатлива ?

Благодарам однапред.
Брат ми лани си купи од лептокарија, околу 3 000 денари. Само мислам дека уште е рано за капути, само во Зара во молов имаше донесено, ама немаше еден под 10 000.
 

LeoMessi10

Lionel Andress Messi
Член од
12 април 2008
Мислења
2.316
Поени од реакции
268
Некој да знае каде можам да ги најдам Загор стриповите на македонски,ама не овие новите туку тие првите Загор што беа на Мегапрес 33?
 

AlternativeF

госпожата од втори
Член од
1 мај 2006
Мислења
4.830
Поени од реакции
7.574
Стар клуч?:)


Не мора да е баш ваков :)
Во било која продавница за оков. Има две кај Фонтана, едната е позади на Димитрије Туцовиќ (улицата кај Костарика пицеријата), другата е во уличката зад нејзе.
 
Член од
28 март 2006
Мислења
17.706
Поени од реакции
12.126
Каде чистат ласерски леќи или сервисираат Lg двд плеери? Само да не е Видеодата
 

КвикСилвер

Модератор
Член од
28 март 2010
Мислења
4.544
Поени од реакции
5.855
ГО поврзав мониторот со ТВ и сакам да гледам филмови во 3Д дирекно... Има шанси некако? На кој страна?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom