Дали сте перверзни? Какви перверзии сте направиле досега?

N

Nessa Alcarin

Гостин
Хедонизмот и промискулитетноста не му донесоа среќа на човештвото.

;)
Јас кажав фраер си. Само паметни работи излегуваат од твојата уста. ;) Освен кога ме караш, тогаш тешки глупости...

Инаку според чичко Гугле и тетка Вики, перверзии се
hermaphroditism, homosexuality, pedophilia, sodomy, fetishism, exhibitionism, sadism, masochism, coprophilia, necrophilia
(ме мрзи да ги преведувам)
Е сега кај се наоѓате вие „перверзните“?
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Јас кажав фраер си. Само паметни работи излегуваат од твојата уста. ;) Освен кога ме караш, тогаш тешки глупости...

Инаку според чичко Гугле и тетка Вики, перверзии се
hermaphroditism, homosexuality, pedophilia, sodomy, fetishism, exhibitionism, sadism, masochism, coprophilia, necrophilia
(ме мрзи да ги преведувам)
Е сега кај се наоѓате вие „перверзните“?
Леле комбинацијава на бивши болести, сегашни и фетиши сместени во перверзии :icon_lol:
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.276
Јас кажав фраер си. Само паметни работи излегуваат од твојата уста. ;) Освен кога ме караш, тогаш тешки глупости...

Инаку според чичко Гугле и тетка Вики, перверзии се
hermaphroditism, homosexuality, pedophilia, sodomy, fetishism, exhibitionism, sadism, masochism, coprophilia, necrophilia
(ме мрзи да ги преведувам)
Е сега кај се наоѓате вие „перверзните“?
заборави да го спомнеш и комунизмот
 

WOLAND

Messire
Член од
13 септември 2012
Мислења
45
Поени од реакции
22
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.662
Поени од реакции
946
Дали сум перверзен?

Незнам, се што правам за мене е најубаво, и најнормално :)
 
Член од
6 декември 2011
Мислења
2.027
Поени од реакции
3.357
Не сум перверзен, ама зато сум вулгарен при чинот...многу често скоро секогаш за време на секс зборувам- како тие на порничите што сум ги слушал...а и поагресивен сум кога ми зборува некоја рандом ороспоѓица што сум ја видел 2 пати во животот и сме завршиле вкола или вкревет. Патем да кажам дека на зборување ме научи една бивша која беше далеку поискусна во оваа област... само што ќе стартовав, ќе почнеше да вика, да стенка, да зборува на висок тон (чиниш ќе не казнат за нарушување јавен ред и мир) се додека траеше...ќутеше само при орален секс- изгледа дека така културно беше воспитана (не се зборува со полна уста).
 

Mark Renton

I live by the tune, I die by the book
Член од
12 ноември 2009
Мислења
5.366
Поени од реакции
4.892
Пеер не е финтата да се фалиш наоколу леле еј колку сум перверзен ова,она. Или да и снимаш порка со муабетите на некоја пичица. Финтата е коа ќе сте сами да и го дадеш најдобриот оргазам во живот. Да ја искинеш со иновативност и фантазија.
 
M

MIL

Гостин
Perverzija....valkani otvoreni raboti so sakas da I prajs no ne u krajnosti toa veke e boleshtina kako na primer na nekoj so perverzija mu e da ja tepa curata za vreme na sex da ja napinja toa veke e bolest ....
Ja bi rekol Perverzija da no ako I taa go saka toa I e vo ramki na normala I normalno so toa se opustas se poveke I stanuvas uste pobliskointimen so nea ... sakam perverziii ama ako I ona navistina saka ili posaka
 

Kajgana Shop

На врв Bottom