Serie A 2012/2013

Кој ќе биде шампион 2012/2013?


  • Вкупно гласачи
    432
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.289
Поени од реакции
15.490
30 титулиииииииииииии




Е гол, е гол, Мунтариииииии :D
 

OMGWTFBBQ

Bone for Tuna
Член од
3 февруари 2007
Мислења
8.802
Поени од реакции
4.419
"I expect some fans, pundits and Presidents wouldn’t be happy unless we had robot referees – and even then they’d complain the computer programmer was a Juventino." - Susy Campanale
Цитираш фан на јуве, исто ко некој тука на фан клубов да го пишеше тоа, односно пристрасно и нерелевантно.
 

Маци-

ragazzo pazzo
Член од
17 април 2007
Мислења
6.184
Поени од реакции
3.512
Цитираш фан на јуве, исто ко некој тука на фан клубов да го пишеше тоа, односно пристрасно и нерелевантно.
Ја као што знам оваа е фан на Милан...

интересно ми е како миланези и интераши си се поддржуваат:D
 

OMGWTFBBQ

Bone for Tuna
Член од
3 февруари 2007
Мислења
8.802
Поени од реакции
4.419
Ах, ме терате да наоѓам нејзина изјава каде што велеше дека ќе и биде кејф ако Јуве го освои скудетото (за претходната сезона), и не е само тоа, често била на страната на Јуве. Такви “фанови на Милан“ не се потребни.
 
Член од
11 јули 2008
Мислења
4.571
Поени од реакции
3.266
Ах, ме терате да наоѓам нејзина изјава каде што велеше дека ќе и биде кејф ако Јуве го освои скудетото (за претходната сезона), и не е само тоа, често била на страната на Јуве. Такви “фанови на Милан“ не се потребни.
Сузи е фан на Милан.

Отвори и на AcMilan форумот, ке видиш. Неколку членови имаат потврдено.

Навијачите на Интер ја хејтаат многу. Кај нив на форум имаат отворено и посебна тема за неа :icon_mrgr:
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Полека, полека, се ближи 100ката на тие што мислат Јуве ќе освои... А овие фановиве од другиве клубови од немоќ пишуваат глупости ..
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom