Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
1 јули 2008
Мислења
2.027
Поени од реакции
2.026
Прашањево можеби не е баш за тука, ама не знам кај да прашам... да не знае некој, утре за празникот дали има организиран превоз од Скопје до Крушево? И ако има, од каде и во колку часот се тргнува?
Фала. :)
 

Misery

30% off
Член од
3 април 2011
Мислења
1.598
Поени од реакции
2.394
Каде може да испринтам мајца ама цела (од врат до дно) , не само А4/А3 апликација ?
 
L

.Lost Angel.

Гостин
Aко може некој да ми даде некој линк од веб страна од Србија како што имаме мие пазар3 и Реклама5 :)
--- надополнето: 1 август 2012 во 23:54 ---
Воз од Скопје за Прилеп во колку има порано знам имаше во 2 ипол и некаде Прилеп си во 17 и 30 а за назад во колку има после од Прилеп за СКопје? после 17 часот во Колку има за назад воз?
 

Skorp

That guy...
Член од
30 јуни 2010
Мислења
1.174
Поени од реакции
2.113
Kade moze da najdam golem izbor na futroli/zastitni obvivki za Iphone 4?
 

Казаки

Атаманот - Army of Christ
Член од
2 септември 2011
Мислења
1.526
Поени од реакции
1.967


Каде можи да се најди оваа Gucci кошула?
 
М

Мaријa

Гостин
Каде можам да најдам чинчили? Тоа се овие мали животинчиња. Дали има некој кај нас, поточно Скопје, што чува поголем број на животинчиња од овој вид?
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
1.360
Поени од реакции
2.175
Каде можам да најдам чинчили? Тоа се овие мали животинчиња. Дали има некој кај нас, поточно Скопје, што чува поголем број на животинчиња од овој вид?
Контактирај го Војо, он би требало да ти најде :)
 

#LakersMK

iChangeWorlds
Член од
31 јули 2008
Мислења
1.325
Поени од реакции
250
Гумени алки (или како и да се викаат) за на рака? Зборам за квалитетни, не овие од пазар што се кинат од мал контакт...

 
Член од
6 октомври 2011
Мислења
76
Поени од реакции
21
Некое софтверче или линк за онлајн даунлоадирање на јутуб видеа?
 
Член од
18 јули 2012
Мислења
132
Поени од реакции
47
Сакам на маица да си испечатам моја слика.Мислам не од мене:) туку слика по мој избор.Има некое такво место во Скопје?Знам има спроти Бисер,ама таму е на големо само....некое друго место,кај што можи само по едно парче?
зелен пазар, на влез има една клучара
--- надополнето: 3 август 2012 во 10:42 ---
Некое софтверче или линк за онлајн даунлоадирање на јутуб видеа?
јас имам такво, преку една програма, мислам real player, ама не сум сигурна зашто ми среди се другарка ми
--- надополнето: 3 август 2012 во 10:48 ---
има во џамбо,
Да не знае некој каде имало негде по Скопјево продавница во која се продавале бои за фарбање облека, пишување по маици и слично?
има во џамбо - веро на први кат, кога ќе влезеш десно, кај бои и прибор за деца... 189 ден, 6 бои.
--- надополнето: 3 август 2012 во 10:51 ---
Дечки да не знае некој,кој автобус оди до Идризово?Барав на страната на ЈСП ама не се снајдов.Благодарам однапред.
52, 53, мислам и 68 - ги има и приватни и државни
--- надополнето: 3 август 2012 во 10:55 ---
барам полуракавици, ама не плетени, туку кожа или сличен материјал, во Скопје?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom