Студентски домови

Член од
30 април 2012
Мислења
30
Поени од реакции
15
Да не знае некој студентсски дом „Пелагонија“ колку и како е оддалечен од Високата школа за новинарство и за односи со јавноста??? o_O
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.998
Поени од реакции
5.625
Да не знае некој студентсски дом „Пелагонија“ колку и како е оддалечен од Високата школа за новинарство и за односи со јавноста??? o_O
Би требало околу 30 минути пешки... не знам точно, можеби малце повеќе. Кузман и Гоце мислам дека ти се поблиску, ама не е којзнае колку далеку. Само не знам дали студенти од приватни универзитети можат да престојуваат во студентските домови... нека ме исправи некој ако грешам.
 
Z

ziko bt

Гостин
Можат да седат во домојте,ама многу поскапо плакат спрема студентите шо се на државниот универзитет мислам двојно поке,така да незнам зошто воопшто земаш ко опција дом...
 
Член од
1 ноември 2008
Мислења
7.396
Поени од реакции
1.880
Можат да седат во домојте,ама многу поскапо плакат спрема студентите шо се на државниот универзитет мислам двојно поке,така да незнам зошто воопшто земаш ко опција дом...

Кој те излажа?
 
Z

ziko bt

Гостин
Ко така се извинвам за дезинформациите,во секој случај сигурен сум дека студентите од приватните факултети можат да седат по домојте :D
 
Член од
22 јуни 2012
Мислења
116
Поени од реакции
60
Дали некој ги чува word документите што требаше да се испринтаат лани? Оние за сместување во студентски дом: пријава, изјава за семејна положба итн.
Во понеделник вечер заминувам во Америка и требаше да ги спремам претходно документите за во студентски ама никаде не можам да најдам ваква Изјава од Факултетот на кој студирате
линковите не им работат, а документите се исти од лани. Ако некој уште ги чува ВЕ МОЛАМ да ми пратите
 
Член од
22 јуни 2012
Мислења
116
Поени од реакции
60
Дали некој ги чува word документите што требаше да се испринтаат лани? Оние за сместување во студентски дом: пријава, изјава за семејна положба итн.
Во понеделник вечер заминувам во Америка и требаше да ги спремам претходно документите за во студентски ама никаде не можам да најдам ваква Изјава од Факултетот на кој студирате
линковите не им работат, а документите се исти од лани. Ако некој уште ги чува ВЕ МОЛАМ да ми пратите
 
Член од
20 јануари 2011
Мислења
52
Поени од реакции
40
Дали некој ги чува word документите што требаше да се испринтаат лани? Оние за сместување во студентски дом: пријава, изјава за семејна положба итн.
Во понеделник вечер заминувам во Америка и требаше да ги спремам претходно документите за во студентски ама никаде не можам да најдам ваква Изјава од Факултетот на кој студирате
линковите не им работат, а документите се исти од лани. Ако некој уште ги чува ВЕ МОЛАМ да ми пратите
Јас ги чувам. :) Ќе ти ги пратам сеа. :)
 
Член од
4 јуни 2012
Мислења
2
Поени од реакции
0
Прво, се извинувам, нов член сум, не можев цела тема да ја исчитам барајќи одговор на прашањава.
Седел некој во студентскиот дом во Битола?
Како е, каква е состојбата?
Од септември сум бруцош,....
Ми се исплаќа да седам таму или стан да барам?
 
Член од
5 декември 2009
Мислења
439
Поени од реакции
66
Од септември сум бруцош и се надевам на ФИНКИ во Скопје. Во кој студенски би ме советувале да одам и кога треба да поднесам документи за во студенски?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom