Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
13 декември 2007
Мислења
2.409
Поени од реакции
428
Шо емотивни реакции предизвика камиказлукот на Торес чудо едно.
Имаше еден твит од некој си британец, викаше 14 годишниот негов син почнал да ги кине постерите од Торес во собата. :tv:

И уште нешто:
If you play for LFC or MUFC(with great respect to every other club),you don't ask to leave them,you let them tell you when it's time to go..
 

Pravnice

The Don
Член од
15 ноември 2007
Мислења
2.462
Поени од реакции
1.433
Ниеден фудбалер не дефинира еден фудбалски клуб. Торес би го продал за една секунда и за тие пари ке купам двајца просечни кои ке гинат на теренот и со тоа ке бидат подобри од него.
Што се однесува до мене попрво би ги гледал Пачеко и Сусо во напад макар губеле и со 10-0 него ли сега да го гледам Торес. Мноооогу треба да се труди за да ја поврати довербата на навивачите, ако воопшто се потруди за тоа. Токму заради вакви играчи треба да се вложува во младина.играчи како Стиви Џ и Карагер кои имаат лојалност пред се.
 
Член од
13 август 2009
Мислења
9.538
Поени од реакции
5.768
Се сјачавте бе ? Со среќа, засилување и враќање во полна форма.. Искрено
 

Gojak YNWA

Ракот на Хелси
Член од
12 јануари 2009
Мислења
1.946
Поени од реакции
866
Торес:(:( Зашто вака бе, баш сега кога го имаме Кралот на клупата, појачавме со добар шпиц, фановите се максимално позади клубот и работите почнаа да идат нагоре. Ќе ја фрлам твојата биографија од 7 спрат жими се. Само ако отиде во некој англиски клуб има да го мразам до крај на животот. И да идам да си ја сменам тетоважата во YNWA...
 

superstarpizza

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
Reds agree Suarez deal........:je:
LFC reject Torres transfer request.......:pov:

Нека се угоде... земавме играч кого сите сакавме да го имаме едногласно!
Арно ама со оваа педерска работа на Торес стварно ме погоди ........

Инаку ова одбивање на НЕСВ за барањето за трансфер на Торес е само колку да се оградат тие (што е и оправдано) затоа што ако го пуштеа одма а притоа ништо не изјавеа, сите ке ги обвинувавме нив, вака целото внимание е свртено кон Торес!

Се надевам дека во следниот налет (дајбоже да биде тоа пред 31 јануар) на Челзи дека ке го продадат Торес не ни очекувам дека Комоли или Даглиш ке го држат во клубот со сила.

Ке повторам ова одбивање на НЕСВ за трансфер на Торес е само оправдување и оградување од секаква кривица пред фановите затоа што и самите знаат дека тие ке беа први на отстрел, вака сите ке ја видиме реалноста дека Торес е тој кој сака да си замине.....(впрочем тоа го бараше уште лани)

--- надополнето ---

Ебаве твитерџиитееееееее... па дајте линкови од вас шо имате.....
Еве го мојот...
 
Член од
5 март 2010
Мислења
214
Поени од реакции
1
tolku li e seriozno so tores sto resil da si zamine ????
tolku stoe obedeni deka ke odi ? i deka tie 40-45 milioni ne se samo spekulacii ? :D
 

superstarpizza

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
tolku li e seriozno so tores sto resil da si zamine ????
tolku stoe obedeni deka ke odi ? i deka tie 40-45 milioni ne se samo spekulacii ? :D
Не се шпекулации....... имаш на официјалната страна на Ливерпул, дека официјално е одбиено барањето на Торес за заминување!




Мене ми се чини дека Рафа Бенитез веке ги трие газот за седиштето во Челзи, и дека Торес е негова желба!:toe:
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Не се шпекулации....... имаш на официјалната страна на Ливерпул, дека официјално е одбиено барањето на Торес за заминување!




Мене ми се чини дека Рафа Бенитез веке ги трие газот за седиштето во Челзи, и дека Торес е негова желба!:toe:

не ми е страв ако се случи ова.....демократски живот се живее кој што сака може да праи!!!! ама ќе биде многу подло според мене!!!!

--- надополнето ---

Ке повторам ова одбивање на НЕСВ за трансфер на Торес е само оправдување и оградување од секаква кривица пред фановите затоа што и самите знаат дека тие ке беа први на отстрел, вака сите ке ја видиме реалноста дека Торес е тој кој сака да си замине.....(впрочем тоа го бараше уште лани)


па многу јасно......зошто после кој ќе го слушаше на форумов розето......и фут....како се дојдени само по пари!!!!!:smir:
 
Член од
5 март 2010
Мислења
214
Поени од реакции
1
Chelsea To Come At Liverpool With £60 Million Bid For Fernando Torres - Report
Jan 29, 2011 8:00:00 AM ???



60miliono :D za tie pari mozeme da go zememe AGUERO , HONDA i YANG
 

superstarpizza

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
Chelsea To Come At Liverpool With £60 Million Bid For Fernando Torres - Report
Jan 29, 2011 8:00:00 AM ???



60miliono :D za tie pari mozeme da go zememe AGUERO , HONDA i YANG
Можеме.....ама кога?

Тоа е болното со ова барање на Торес, а не самото негово заминување.......можеби никој ништо немаше да каже ако си заминеше на крајот од сезоната кога веке не ги испунивме неговите барања (торфеите), ама вака....подло подло!
 
Член од
5 март 2010
Мислења
214
Поени од реакции
1
ne da e PODLO ... neznam ke go zamrazam od dnoto na dusta pls KE BIDE IST KAKO MASKERANO! :D
ako go prodavame neka si odi deneska neka se pakuva .... da imame vreme barem 1-2 da zememe so tie pari :D
 
Член од
18 октомври 2010
Мислења
523
Поени од реакции
164
Chelsea To Come At Liverpool With £60 Million Bid For Fernando Torres - Report
Jan 29, 2011 8:00:00 AM ???



60miliono :D za tie pari mozeme da go zememe AGUERO , HONDA i YANG
Да сигурно ќе го продадете за 60 милиони. Полека малце не го преценувајте толку. :D
 
P

PewDiePie

Гостин
Ако стварно се будали Челзи да дадат 60 милиони за Торес Ливерпул треба да прифати. Суперстарпица оо да видиш само какви трансфери се прават во последни 2-3 дена ако имаш пари. :wink:
 
Член од
16 јули 2010
Мислења
2.982
Поени од реакции
1.940
потполно се во право управата секоја чест ако толку ни треба нека платата колку што вам ви треба пари
е сега нашиве ако се толку глупи да платат:kesa:
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
чекај малку...а ако торес си отиде.....кој ќе игра за нас како напаѓач во Лига Европа?! :) со оглед на тоа дека Суарез веќе има играно во Европа со Ајакс.....или нема врска?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom