Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
13 декември 2007
Мислења
2.409
Поени од реакции
428
Судијата е имбецил невиден. Ако стартот на Меирелеш над Бејл во прво полувреме беше фаул + жолт картон, ова од Асу-Екото над Кајт не беше ни фаул ни жолт, а камоли пенал? :jaj:

--- надополнето ---

Аурелио на место Н`Гог. Се повлекуваме, што најверојатно ќе не казни...

--- надополнето ---

Here's Kyrgiakos, the piratical greek, whose head has been compared to a brick by the Liverpool coaching staff ... because it's useless ... :pos2:
 

sanos_a

www.autobusi.net/
Член од
12 декември 2008
Мислења
554
Поени од реакции
83
јбг тоа е нов пораз за ливерпул
ПА ДО КОГА ВАКА!!!!!!!!!!!!!?
 

Pravnice

The Don
Член од
15 ноември 2007
Мислења
2.462
Поени од реакции
1.433
Аххххх ккој го стави овој Кончески бе, овој само за во брегалница делчево е и тоа за нивниот резервен тим. катастрофа!!! Нека се опамети и нека го мане да не го глеам се додека е он во тим не можем да нападнеме ко шо треба моронче невидено. И да, се повлековме изгубивме, некој конелчно нека го шутне грдиот!
 
Член од
13 декември 2007
Мислења
2.409
Поени од реакции
428
То је то. Несреќен пораз, заслуживме повеќе.
 

Pravnice

The Don
Член од
15 ноември 2007
Мислења
2.462
Поени од реакции
1.433
То је то. Несреќен пораз, заслуживме повеќе.
До некаде.....ама се додека Кончески е во игра нема несреќен пораз....цело време го поминуваа ко мало дете. Аи Џонсон не е лошо малце да се враќа назад, ипак бек е не крило.
 

stormspeaker

Бекрија
Член од
4 октомври 2008
Мислења
1.858
Поени од реакции
1.343
Уфф...кај што се неспособни да задржат водство, па не можат ни за нерешено да се изборат. До кога вака!?
 

superstarpizza

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
Vratete go Danny Murphy!!!!!!!!!!
:pos2:

Вратете го Дитмар Хаман........ може и менаџер и играч да ни биде сега го работи токму тоа!:pos2::kesa:

--- надополнето ---

Manchester Untied vs Liverpool - FA Cup draw

--- надополнето ---

За мераци................:pos2:
Не може да биде полошо!!!:kesa:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Не ја гледав утакмицата поради оправдани причини.Незнам што се случи.Сепак не ме изненадува ова.Моментално менталитетот што го покажува Тотенхем го прави во моментов подобар тим ... Полека можеме да го забораваме и 4 тото место
 

Ливерпул

Red Scouser
Член од
18 февруари 2010
Мислења
967
Поени од реакции
833
Заслуживме барем нерешено, Tottenham само си ги искористи шансите за разлика од Maxi и на двапати Torres. Lucas и Meireles уште еднаш покажаа дека се добитна комбинација на средината на теренот само се плашам со враќање на Gerrard, Hodgson да не го врати Meireles десно пак. Веќе изгубив надеж дека Hodgson ќе си оди, и може само да се надевам да не не уништи целосно со трансфери како Konchesky и Poulsen. Следи A.Villa.
 
Член од
26 мај 2010
Мислења
135
Поени од реакции
4
па и самите му ја објавувавте статистиката на рој и се разбира оваа година сме во борба за опстанок, наредната некаде ако успееме да задржиме некој играч ќе се бориме и за во европа а дури после титули .
МАКСИ го препородиле хахаха нозите му се изврзаа коа испадна сам пред гол незнам која муе намерава гол со газ да дава па го мине голманот или ..... торес само он е во тимот и пукај од центар сам сум шо сакам ќе правам, за кајт не би рекол нешто бидејќи задача му беше да ги држи двајца и плус во напад да трча како ненормален....АКО НЕ ЈА ИСКОРИСТИШ ШАНСАТА, ОЧЕКУВАЈ ЈА ИСТАТА ПРОТИВ ТЕБЕ ДА СЕ ВРАТИ
 

superstarpizza

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
LFC Transfer Speculations
FACT: 15 games played & 19 points, - 2 goal difference, 5 points above relegation, 7 pts from bottom, 7 points from 4th & 12 pts from the top. Mid-table.
 

Стеф...

30.05.1980 Time when the legend was born...
Член од
16 април 2009
Мислења
364
Поени од реакции
39
Да погодам Хоџсон е крив пошо изгубија???
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom