#SpreadTheTruth, секој ден, 21 часот

Член од
3 мај 2012
Мислења
61
Поени од реакции
127
Девојчето е креативец. И има супер речник, пропратно со акцентот. Доста солидно. Доста пристојно.
Не како вас тука шо пишувате, оваај, шоо пишувате или незнам шо тука, она е девојка од редот на креативните луѓе кои се виделе меѓу себе на сајбер сцената и си праеле смешки и си лајкале и сеа ќе си лајкаат креативно на моС! И сеа шо?!
Оваа девојче да не е на бел прашок? Нешто чудно ми зборуe ;-) Или сите влијателни се такви? :eek: Сме си креативни и се лајкаме :pos::facepalm:
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Ако не се сите муслимани терористи,зошто на денешниот протест вриеше од зелени арапски и црни џихадски знамиња ?!#spreadthetruth :cool:
 
Член од
6 мај 2012
Мислења
116
Поени од реакции
62
Мислам дека Премиерот кажа кого ќе го коштаат, секој ќе си понесе индивидуална одговорност за постапќите :D
drn drn jarinja pa ja kazi kolku se upaseni za diveenjeto i narusuvanjeto na javniot red i mir
mkdhandball
--- надополнето: 11 мај 2012 во 15:29 ---
ne se site muslimani teroristi ali site teroristi se muslimani;)
 
Член од
29 март 2012
Мислења
1.370
Поени од реакции
1.235
drn drn jarinja pa ja kazi kolku se upaseni za diveenjeto i narusuvanjeto na javniot red i mir
mkdhandball
--- надополнето: 11 мај 2012 во 15:29 ---
ne se site muslimani teroristi ali site teroristi se muslimani;)

Така кажа а дали ќе се спроведи на дело памтете па избори се ближат ;)



Има материјал и во видеава :D
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Сите муслимани и било што поврзано со нив е тероризам. #FuckLogic.
Имаше транспарент-Muslims are not terrorists или така нешто беше,но во тој контекст,а пред транспарентот зелено знаме арапско и црно џихадско.
И кого прават сега будала у здрав мозок ?
Ако се обидуваат да го напраат Глујо глуп,ќе им успее и така е глуп,и тој и цела влада.
 
Член од
29 март 2012
Мислења
1.370
Поени од реакции
1.235
Од протестот во Гостивар. Погодете кое знаме се вееше пак...

Значи секаде се навлезени а оној поглаварот на ИВЗ треба да му ја сменат титулата во поттрчко на ИВЗ.
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
А што пишува на знамето ?
Не сум арап за да преведам,ама со самото тоа што таквите знамиња ги користат терористичките организации како Ал Каеда дава до јасно знаење дека погрешен транспарент извадиле денеска на протестот.

Мислам која е логиката да се извади таков транспарент а до него да има арапско и џихадско знаме ?
Сам себе убијал.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom