#SpreadTheTruth, секој ден, 21 часот

Член од
22 февруари 2012
Мислења
134
Поени од реакции
130
Барање на протестантите: ДА СЕ ФОРМИРА НЕЗАВИСНА КОМИСИЈА,СОСТАВЕНА ОД АЛБАНИЈА (единствена земја во Европа каде сеуште постои крвна освета),КОСОВО (тоа беа оние што ваѓаа човечки органи),ТУРЦИЈА,САД И ОБСЕ ЗА ДА СЕ ФАТАТ ВИСТИНСКИТЕ УБИЈЦИ....:pos::pos::pos:

ова исто како да дојде некој кај мене дома и да ми кажува која поза да ја применувам за време на секс :drk::facepalm:
 
N

Nessa Alcarin

Гостин
Барање на протестантите: ДА СЕ ФОРМИРА НЕЗАВИСНА КОМИСИЈА,СОСТАВЕНА ОД АЛБАНИЈА (единствена земја во Европа каде сеуште постои крвна освета),КОСОВО (тоа беа оние што ваѓаа човечки органи),ТУРЦИЈА,САД И ОБСЕ ЗА ДА СЕ ФАТАТ ВИСТИНСКИТЕ УБИЈЦИ....:pos::pos::pos:

ова исто како да дојде некој кај мене дома и да ми кажува која поза да ја применувам за време на секс :drk::facepalm:
Мисионерска.... :P
 
Член од
24 март 2010
Мислења
15.239
Поени од реакции
26.094
Со така креативни умови, можно е и крилја да добие. Да полета. И после да нема моС.
Па шо?!
Летечки моС, кој би пеел, свирел, играл. Уште облепен со банкноти по 100 евра (не им оди математика, ама ај). :vozbud:
Тек тогаш Скопје туристички ќе процути.

Развој на шо туризмот во Македонија, проект на не знам шо влијателните и креативни твитерџии.
 

stick figure

#MiaSanArsenal
Член од
2 мај 2010
Мислења
4.811
Поени од реакции
3.705
Може да се најде некој да направи и пост за 9гаг со објаснување и да има детали за твитер и #spreadthetruth доле на сликата? Така мислам дека многу повеќе народ ќе видат што се случува во Македонија.
 
Член од
14 април 2010
Мислења
4.689
Поени од реакции
6.009
За едните е дозовлено да протестираат и они го имаат тоа демократско право , а на нас ни забрануваат и одма пуштаат кривични пријави стегаат на Македонците све да им ебам е за тоа треба ние да искочиме и да протестираме против тие гзот под кирија што си го дале а не против радиклани илсамисти или што ти знам ја
http://www.telma.com.mk/index.php?task=content&cat=1&rub=6&item=16734
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.998
Поени од реакции
5.626
Добро ѓи спои :pos:Ја мислам дека и Воинот треба за м.да да го држат #влијателните :pos:
Страшно е да ги ставиш кај јајцата, може да му ги излижат, оти само тоа знаат да прават, да лижат нечии газови и јајца.
 
Член од
29 март 2012
Мислења
1.370
Поени од реакции
1.235
Барање на протестантите: ДА СЕ ФОРМИРА НЕЗАВИСНА КОМИСИЈА,СОСТАВЕНА ОД АЛБАНИЈА (единствена земја во Европа каде сеуште постои крвна освета),КОСОВО (тоа беа оние што ваѓаа човечки органи),ТУРЦИЈА,САД И ОБСЕ ЗА ДА СЕ ФАТАТ ВИСТИНСКИТЕ УБИЈЦИ....:pos::pos::pos:

ова исто како да дојде некој кај мене дома и да ми кажува која поза да ја применувам за време на секс :drk::facepalm:

Ова озбилно или се заебаваш?:facepalm:
Независна комисија од Албанија и Косово :pos: А може од Шведска би бил подобар избор за независна или да?:D


--- надополнето: 11 мај 2012 во 14:59 ---
Најглупата .. имаш вртелница, лотус , кучешка ( my fav ) итн .. :drk::coffee:


:D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom