#SpreadTheTruth, секој ден, 21 часот

Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.308
Поени од реакции
8.437
Јас се извинувам што се упикувам во сред муабет но може некој на кратко да објасни за што станува збор до сега сфатив само дека ќе има протест

НЕМА да има протест поддржан од Кајгана, односно од #spreadthetruth
 
Б

Бат Елохим

Гостин
Да денес ја забегавме со Борјан, ама трутови вика а? Е па виде пчелки што се.
Поздрав од мене и добра ноќ!
Прпл пума, Мачорка и Сомнително лице рулз! /ме ис гон! :icon_lol:
 
Член од
21 ноември 2011
Мислења
884
Поени од реакции
410
Моментот кога ќе се формира невладина ќе стане шит. Ова е граѓанско движење, не е потребно нво, мво, шво. Што ако се формира невладина, што ќе се добие? Многу полесно ќе се исполитизира така и ќе се ограничи влијанието, целта на ова е да се прошири меѓу луѓето, ниеден просечен Македонец не верува на паметњаковичите од невладините, лошото искуство си прави свое.
Едит: додуша, ако подобро размислам, доста претставници на невладините се дел од #влијателните, може и треба да се основа една нво, тоа е прав начин да се стане влијателен.
ako sakas da go promenis sistemot vlezi vo nego , toa nekade nekogas go procitav , i mislam deka e dobra ideja
 
T

templar55

Гостин
А1 вонредни вести. Борјан сакал да ја отстрани бемката со бор машина. Машината е сериозно оштетена.
Дај кој сака нека го твитне ова ја више не можам се умочав од смеење.
 
Член од
9 април 2012
Мислења
17
Поени од реакции
17
Јас се извинувам што се упикувам во сред муабет но може некој на кратко да објасни за што станува збор до сега сфатив само дека ќе има протест и што е работата со тоа #влијателен?
И јас би сакала некој да објасни и да стави линк од вистинскиот еvent на фб пошто ги има неколку
 
Б

Бат Елохим

Гостин
А1 вонредни вести. Борјан сакал да ја отстрани бемката со бор машина. Машината е сериозно оштетена.
Дај кој сака нека го твитне ова ја више не можам се умочав од смеење.
го твитнав јас пред спиење. Ај добра ноќ!
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.308
Поени од реакции
8.437
И јас би сакала некој да објасни и да стави линк од вистинскиот еvent на фб пошто ги има неколку
НЕМА И НЕМА НИ ДА ИМА НИКАКОВ ПРОТЕСТ ОД СТРАНА НА #spreadthetruth.
НИЕ СЕ ОГРАДУВАМЕ ОД ИСТИОТ, И НЕМАМЕ НАМЕРА НИТУ ДА ГО ОРГАНИЗИРАМЕ, НИТУ ДА ГО ПОДДРЖИМЕ НИТУ ДА ИЗЛЕЗЕМЕ.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom