#SpreadTheTruth, секој ден, 21 часот

Член од
8 мај 2012
Мислења
56
Поени од реакции
74
Значи целта е до што повеке луге во светот да стигне поракава. За то ке треба да се мобилизираат што повеке сограгани.
1. Како да го мобилизираме.
2. Кога се веке мобилизирани, како максимално да ги искористиме, значи, како овие луге со што помал труд да ја рашират пораката побрзо.

Ова е клучното, има некој идеја препораки и сугестии како да ги иствариме овие 2 точки.
 
Член од
15 април 2012
Мислења
341
Поени од реакции
642
во ред ако така мислите, спремен бев да финанисирам
Тоа мислење е само на членот, не се однесува на целата акција.
Се моли и се охрабрува секој што може да помогне, да го стори тоа, на било кој начин.
Впрочем, ние што даваме од нашето слободно време, тоа е најголемата помош, што не значи дека финансии, дури и информирање на другите не се добредојдени.
Да бидеме на јасно: ова е волонтерска акција. Но, секоја помош е добредојдена!
 

Шеј Лонг

Koristam kirilica.
Член од
16 јуни 2010
Мислења
1.987
Поени од реакции
1.610
Секси девојки на профајл пикчрс?
Ми се допаѓа како размислуваш, али како ќе се привлече внимание на припадничките на понежниот пол? Мужи на профајл пикчрс? :D
 
Член од
17 јули 2010
Мислења
1.422
Поени од реакции
2.203
Ми се допаѓа како размислуваш, али како ќе се привлече внимание на припадничките на понежниот пол? Мужи на профајл пикчрс? :D

ДОбра идеја ајде мужииии кажвајте сикспекс :drk:
:pos:
 
N

Nessa Alcarin

Гостин
Ми се допаѓа како размислуваш, али како ќе се привлече внимание на припадничките на понежниот пол? Мужи на профајл пикчрс? :D
не слики од ферари или долари (има и рима ако малце подразмислиш :P)
ај шала на страна, Јаготче направи како што ти кажа Inglourious Basterd. И немој драга толку твитот да ти удира во срце, ме плашиш :love:
 
Член од
17 јули 2010
Мислења
1.422
Поени од реакции
2.203
не слики од ферари или долари (има и рима ако малце подразмислиш :P)
ај шала на страна, Јаготче направи како што ти кажа Inglourious Basterd. И немој драга толку твитот да ти удира во срце, ме плашиш :love:
Размислувам...некој бомбастичен твит! ....:notworthy:
 
Член од
17 јули 2010
Мислења
1.422
Поени од реакции
2.203
Кажи им, кажи им. Ако сакаат да останат анонимни може да си ја "crop-нат" главата
Да де, ако не и ние барем ќе си ги исплакниме очите! Да не прам муабет за следбеничките....ауууууууууу :pos:
 
Член од
8 мај 2012
Мислења
56
Поени од реакции
74
Значи целта е до што повеке луге во светот да стигне поракава. За то ке треба да се мобилизираат што повеке сограгани.
1. Како да го мобилизираме.
2. Кога се веке мобилизирани, како максимално да ги искористиме, значи, како овие луге со што помал труд да ја рашират пораката побрзо.

Ова е клучното, има некој идеја препораки и сугестии како да ги иствариме овие 2 точки.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom