#SpreadTheTruth, секој ден, 21 часот

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.837
Поени од реакции
6.840
Ете се твитнав и јас да не речите вака, така,....:D само мислењето мое да знаете дека држи вода. Дали од ова ќе испадне нешто ќе видиме...
 
Член од
23 декември 2011
Мислења
980
Поени од реакции
1.365
Дај укажете на нешто каде што не е пратено многу. Да почнам таму да спамирам.
 
Член од
25 септември 2011
Мислења
6.448
Поени од реакции
18.282
Ај да не копам назад по темава. Нека ми реплицира некој со @ за израелските медиуми ?
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
Имајте неколку работи предвид. Ова што го правиме тука е информирање на јавноста. Тоа значи дека не смее да трае инстант кратко во рок од една недела. Со ваков елан и учество од луѓе кои дури не се ни познаваат меѓу себе, ние не само што треба туку мора да правиме постојан апдејт на информациите. Ни треба еден постојано блог на кој ќе го документираме секој можен инцидент, еден официјален твитер акаунт со наслов spread the truth, и фб профил. Сите ќе учествуваме со преводи. Верувам никој нема да спие на уво и ќе помогне колку што е во можност. Ако сме истрајни може и да се прошири акцијава, па и да се поврземе на ниво на Балкан со другиве земји. Ни нив не им е туѓ радикалниот исламизам. Само бидете трпеливи ве молам, убаво почнавме, да ја дотераме работава како што треба до крај.

Патем само будала ова ќе го припише на партија. Оние нискоклеточни партиски војничиња по штабови, ако знаат што е Твитер ја глава сечам. Нив лепење плакати им е специјалност. Патем имаме одговор без гајле, само нека проба некој да залепи етикета, ќе види што е спамирање до бол.
 
Член од
29 март 2012
Мислења
1.370
Поени од реакции
1.235
Абе нека се дерат што сакаат нека викат може слободно да дојде у маало да ми се дере јас ќе го оставам али комшииве со лопари и пушки ќе го бркаат :D( мене ќе ме мрзи :( )

Несмее да се дере по улици тоа е реметење на јавен ред и мир. Се знае кај може за Алах да се дерат тоа е џамија.
 
Член од
22 февруари 2009
Мислења
1.064
Поени од реакции
2.943
Ова е многу добро! Мислам дека може и на блог да се стаи.
Датум кога бил натпреваров?
Од вчера се.
Еве уште еднаш другата парола во случај некој да не ја видел(а и со подобра резолуција е оваа)
 
Член од
21 ноември 2011
Мислења
884
Поени од реакции
410
Имајте неколку работи предвид. Ова што го правиме тука е информирање на јавноста. Тоа значи дека не смее да трае инстант кратко во рок од една недела. Со ваков елан и учество од луѓе кои дури не се ни познаваат меѓу себе, ние не само што треба туку мора да правиме постојан апдејт на информациите. Ни треба еден постојано блог на кој ќе го документираме секој можен инцидент, еден официјален твитер акаунт со наслов spread the truth, и фб профил. Сите ќе учествуваме со преводи. Верувам никој нема да спие на уво и ќе помогне колку што е во можност. Ако сме истрајни може и да се прошири акцијава, па и да се поврземе на ниво на Балкан со другиве земји. Ни нив не им е туѓ радикалниот исламизам. Само бидете трпеливи ве молам, убаво почнавме, да ја дотераме работава како што треба до крај.

Патем само будала ова ќе го припише на партија. Оние нискоклеточни партиски војничиња по штабови, ако знаат што е Твитер ја глава сечам. Нив лепење плакати им е специјалност. Патем имаме одговор без гајле, само нека проба некој да залепи етикета, ќе види што е спамирање до бол.
eden glaven profil na fb , od kade ke odi kordinacijata o 50-seti i poveke drugi profili , koi ke imaa barem po 4.000 , nocinari, politicari, nevladini organizacii za prijateli , toa bi bilo navistina impozantna vrojka, se ona sto ke se spreni na glavniot profil, videa, sliiki, novosti , ostanatite profili da go raznesuvaat po sveto , mislam deka idejata e dobra , sto mislite ??
 
Член од
29 март 2012
Мислења
1.370
Поени од реакции
1.235
http://tera.mk/aktuel/diogardi-apsenjata-na-albancite-se-koordiniran-zagovor
Еве ја нивната медиумска војна!!!

П. С. Одамна ве следам, но сега одлучив малку да се вклучам, барем како поддршка.
Додека овие не бомбардираат во сите медиуми во светот Груевски отвара фабриќи.....не дека е лошо за фабриките, но мислам дека приоритет му е и медиумски да ја добие битката, така да најпаметно би му било да излезе некоја статија од него во повлијателни весници или ТВ станици. Фабриките и онака ќе ги отворат и ќе има на ТВ две недели после тоа на шител ќе оди директно известување од теренот лопати и работници со жолти шлемови.
 
Член од
7 мај 2012
Мислења
87
Поени од реакции
114

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
ovaaa slika e od denesnite protesti vo Tirana protiv akcijata monstrum :facepalm: so im e na lugevo poludele ili jas treba da posetam psihijatar:unsure:
Внимавајте на транспарентот: Јанкуловска+Дачич = Милошевиќ
Веат Американски знамиња.
И трето одлична слика за преправање :icon_mrgr:
 
Член од
21 ноември 2011
Мислења
884
Поени од реакции
410
eden glaven profil na fb , od kade ke odi kordinacijata o 50-seti i poveke drugi profili , koi ke imaa barem po 4.000 , nocinari, politicari, nevladini organizacii za prijateli , toa bi bilo navistina impozantna vrojka, se ona sto ke se spreni na glavniot profil, videa, sliiki, novosti , ostanatite profili da go raznesuvaat po sveto , mislam deka idejata e dobra , sto mislite ??
licno, cekam da vidne gotova grupata na fb, pa da pravam profil, posveten i vo upotreva samo za ova
 
Член од
7 мај 2012
Мислења
87
Поени од реакции
114
Додека овие не бомбардираат во сите медиуми во светот Груевски отвара фабриќи.....не дека е лошо за фабриките, но мислам дека приоритет му е и медиумски да ја добие битката, така да најпаметно би му било да излезе некоја статија од него во повлијателни весници или ТВ станици. Фабриките и онака ќе ги отворат и ќе има на ТВ две недели после тоа на шител ќе оди директно известување од теренот лопати и работници со жолти шлемови.

Треба и да ги поправат, односно да ги демантираат НАСЕКАДЕ!!! Со факти!!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom