#SpreadTheTruth, секој ден, 21 часот

Член од
25 јануари 2011
Мислења
2.263
Поени од реакции
5.081
Ама не вака да ве убиваат во поим, не!
Па знаеш ли кој те прави „нечиј пиун„ ? Најголемите пиуни на светот, луѓе што би продале и сопствена мајка, тие ти кажуваат за тебе. Тој гној од луѓе, најгрдото од најгрдото, со најгрдите особини човечки на едно место.
Срамота е од такви да се навредуваш.
Па веројатно не веруваш во нивните зборови, за да ги земаш за озбилно?
Не дозволувајте раздор од вакви педерчиња, тие верувајте, самите се мразат повеќе од што мразат се Македонско. Какво и да е..
Реков АКО, оти ни тие ни тие не можам да ги смислам, не се работи само за "влијателните" на кои не им го опирам 2 посто
 
Член од
15 април 2012
Мислења
341
Поени од реакции
642
Реков АКО, оти ни тие ни тие не можам да ги смислам, не се работи само за "влијателните" на кои не им го опирам 2 посто
Не бе, зборувам за сите јас, јас сум анти-сите партии, про-македонски народ, отсекогаш сум бил.
Мислам дека повеќето од тука сме такви. Тоа се гледа од километар кој е каков педер, да знаеш.
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.991
Поени од реакции
5.619
После се чудиме зошто немаме поддршка од Светот... Или па се чудиме кога некоја идиотка ќе бара таму во странство да не добиваме кредити со поволни каматни стапки оти не се користеле правилно... Па ние сме ги имале тука со лопата да ги собираш, изгледа досега се криеле на twitter.
 
O

Orion.

Гостин
Овој лик што го пишал ова е тажен во најмала рака. Каков текст ми прати што пишал по блогови за случајов, абе it's a conspiracy светкаше.
Не ми е јасно што сака да постигне со ова. Е*ан идиот!
Слеп при очи...
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.911
Поени од реакции
41.874
Јас го прашав Ацид, кој баниран член е овој Андреј од форумов, ама не добив одговор :(
И др модератори би требале да знаат, ајде нека кажат кој е тај Андреј кој јузер го имал. :)
 
Член од
29 март 2012
Мислења
1.370
Поени од реакции
1.235
Не бе, зборувам за сите јас, јас сум анти-сите партии, про-македонски народ, отсекогаш сум бил.
Мислам дека повеќето од тука сме такви. Тоа се гледа од километар кој е каков педер, да знаеш.

Тоа ѓи боли најмногу како ние непартиски можеме така слободно да настапиме тие незнаат што е слобода! ;)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Де бе вие да не мислите по име и презиме ги имаме тука и банирани и регистрирани? Којзнае кој баниран психопат е.
 
Член од
15 април 2012
Мислења
341
Поени од реакции
642
После се чудиме зошто немаме поддршка од Светот... Или па се чудиме кога некоја идиотка ќе бара таму во странство да не добиваме кредити со поволни каматни стапки оти не се користеле правилно... Па ние сме ги имале тука со лопата да ги собираш, изгледа досега се криеле на twitter.
Нели е ова ненормално, толку да мразат се што е од Македонија? Ова стварно не е нормално.
Нема врска ни со омразата кон „национализмот“ (кој црн национализам бе...цццц).. туку омраза САМО на се што е Македонско.
Стварно имаме ненормални елементи во нацијава..
 
Член од
17 јули 2010
Мислења
1.422
Поени од реакции
2.203

Kajgana Shop

На врв Bottom