Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.

Kopites

You'll Never Walk Alone
Член од
25 август 2008
Мислења
760
Поени од реакции
10
Ако заврши вака,ќе биде жешче заебано до крај на сезонава!
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Криво ми е за вас :nesum: иако на Арсенал ова му одговара.

Штета, али сеуште има шанси, ништо нее готово.
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
3.639
Поени од реакции
3.261
Ете го фактот дека само Ливерпул има среќа во ПЛ, само тие победуваат на крај, само тие победуваат незаслужено.
 
Член од
22 април 2005
Мислења
2.492
Поени од реакции
1.120
јебем ти астон вила. каков тим имаат добар, имаа и шанса за победа, но ете... помалку случајниот гол на џорџ клуни звани роналдо ја сврте цела ситуација, и од неговиот гол до третиот астон вила висеа во водух, ќе бев изненаден да не примеа уште еден.

не е страшно. дома играа. ќе им дојде редот

ама најако беше џорџ клуни кога даде гол, која фаца ја напраи еј за оскар! кретеноид... абе радувај се како чоек да ти ибам тоа манекенот португалско цигански

колку што е добар фудбалер толку е и селанец

а тоа судијата линиски..... ај џабе е више. помина :) нека се радуваат. месец дена се немаа израдувано.
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Педерите победоа на педерски начин.Се надевам линиискиот судија направи ненамерна грешка...упс пардон ГРЕШКИ иначе ќе го јадеа како и однас.Али тоа е тоа Фергусон врши притисок и оп 5 мин продолжение.Ами арно цело полувреме не му даде...

Идемо натаки со ваква игра на Манчестер убеден сум дека ќе бидеме шампиони само нека продолжат така...
 
Член од
15 ноември 2008
Мислења
21
Поени од реакции
0
neka se krevaat sega pak vo oblaci no ke kiksnat so poslabite.ovoj Ferguson nemoza da go podnesa poveke na sekoj gol sto ke go dade Ronaldo se raduvase poveke od mene koga vcera Benayoun dade gol.
 
Член од
22 април 2005
Мислења
2.492
Поени од реакции
1.120
Педерите победоа на педерски начин.Се надевам линиискиот судија направи ненамерна грешка...упс пардон ГРЕШКИ иначе ќе го јадеа како и однас.Али тоа е тоа Фергусон врши притисок и оп 5 мин продолжение.Ами арно цело полувреме не му даде...

Идемо натаки со ваква игра на Манчестер убеден сум дека ќе бидеме шампиони само нека продолжат така...
точно. и мене ме радува играта на манчестер. 3 бода а биле а не биле. ќе требаа и онака уште еднаш да кикснат, без наш кикс.

најбитно е што играта на манчестер е онаква каква што ја сакам. тоа ме радува :)

а за играта на ливерпул, нема што да се збори. џон тери даде изјава за нас :) му фуфка. ако му фуфка на тери, значи СТРАШНИ СМЕ! :)
 
Член од
18 март 2009
Мислења
1.120
Поени од реакции
343
Не победи Манчестер туку изгуби Астон Вила, во 62 минута сите до еден назад а пред тоа каква игра имаја. Ама тоа е шо можиме да прајме.Многу добра шанса беше ова.А онаја фаца педерска Мачеда само Манчестер можи да ја извај тие најверојатно имат школа за педери.
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Да, сега океј им је не им е битна играта, а вчера им беше кога Ливерпул ги стопи на Фулам ама немаше среќа, за жал мораше да дојде и таа 90 минута па да се даде гол.

Да завршеше два два ќе мрчеа и ќе наоѓаа 350 причини како цели 2/3 недела што само вадат некој ебани муеабти, gerard ги спомна пред неколку страни.
Сега Манчестер нее среќен, сега Манчестер е најдобар, сега спомињаат како Манчестер е европски, светски, и Премиер лигашки шампион и сега 80% го дркаат на Роналдо. Ебаве лузерите ебаве, ви ебам ......
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Астон Вила си се криви, се повлекоа и ете што бидна на крај. Да продолжеа како што играа до 1-2, ќе ги тепаа 100%. Им се удри од глава педерскиот потег, Рио-Кокер во игра Милнер аут!
 

Kopites

You'll Never Walk Alone
Член од
25 август 2008
Мислења
760
Поени од реакции
10
Да, сега океј им је не им е битна играта, а вчера им беше кога Ливерпул ги стопи на Фулам ама немаше среќа, за жал мораше да дојде и таа 90 минута па да се даде гол.

Да завршеше два два ќе мрчеа и ќе наоѓаа 350 причини како цели 2/3 недела што само вадат некој ебани муеабти, gerard ги спомна пред неколку страни.
Сега Манчестер нее среќен, сега Манчестер е најдобар, сега спомињаат како Манчестер е европски, светски, и Премиер лигашки шампион и сега 80% го дркаат на Роналдо. Ебаве лузерите ебаве, ви ебам ......
Брат џабе се обидуваш да објасниш пошто стално се они во право ако победи друг клуб во 90 мин се вадат педери се ако победат они во ред е така треба.И ај сега фанчиња на манчестер мрш од фан клубов и не замарајте пошто си имате вие ваш цигански фан клуб пишувајте таму.
 

LiverpoolFC

Captain Fantastic!
Член од
10 ноември 2007
Мислења
864
Поени од реакции
15
Јебига, тоа е... на грешки на Астон Вила ние изгубивме.. Без разлика на линискиот судија, единствено Вила се криви што ние не останавме на прво место... Ај со среќа дека ќе кикснат понатака.
 
Член од
18 март 2009
Мислења
1.120
Поени од реакции
343
Сега да одиме на лош резултат против Порто задутре и нова криза на Школата за педери оти да бидиме реални кризата денеска му помина.
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
3.639
Поени од реакции
3.261
Брат, не се замарајте поќе со нив. Да глеаме ние Ливерпул да игра се подобро и подобро, та за манчестер ич да не ни е гајле. Да се надеваме на продолжување на серијата добри резултати и в среда :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom