Масакрот кај Смиљковско езеро | Осудените пуштени да се бранат од слобода

Член од
1 февруари 2009
Мислења
278
Поени од реакции
221
а за шо им се пендраци..па не протестираат Македонци па да ги тепаат и апсат...протестираат шошони кои може да си прават шо сакаат....
Се е кажано со ова, се гледа кој е граѓанин од втор ред...
 
Член од
2 мај 2012
Мислења
216
Поени од реакции
264


Што недостасува на сликава? кој ќе погоди :D
Ајде бе не прајте филмчиња више еејј... Не глеате дека им се во раце и не се гледаат. На оној последниот од десно шо му е тоа под лактот? Пластичен кур? Башка не се до толку ретарди и аматери да излезат без фул опрема.
 
Член од
28 јули 2008
Мислења
10.785
Поени од реакции
3.522
Ќе се нарушат човековите права во случај да биде претепан некој. Јасно како бел ден, туку дали ми се чини дека за еден момент застанаа баш под Мост значи кај што се планира Скендербег... Ете им подарен плоштад за протести во иднина каде што ќе може на раат да се искажат. Пуста да е Македонија.
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
14.322
Поени од реакции
32.862
Ужас, ова што денес се случуваше е ужас. Ултра-исламистички пароли, знамиња и личности се појауваат во сред бел ден. Реков еднаш дали на ова тема или на слична. Ние станувае Бејтрут, половина година веќе помина а ние секојдневно имаме некакви меѓуетнички и меѓуверски напади, убиства, закачки и сл.

А во 99% од случаите, ние Македонците не сме тие што ги почнуваат проблемите.
 

Max Legend

The black swordsman
Член од
27 септември 2010
Мислења
4.339
Поени од реакции
6.478
Е сега ќе им удрам јас на нив,но пред тоа ќе им удрам по децата,мајките,татковците,жените,кучињата,мачињата..........
 

Alekr

Kajgana's Heroj Ulice
Член од
28 ноември 2010
Мислења
2.728
Поени од реакции
1.913
Па кога ќе размислам до некаде паролите кои денес ги покажаа да ни бидат од корист...сепак против ова се борат и најголемите сили, Америка, Русија, Израел, и Нато земји....па редно е да добие земјава зелено светло за чистка.....
 

Alekr

Kajgana's Heroj Ulice
Член од
28 ноември 2010
Мислења
2.728
Поени од реакции
1.913
S

stefi

Гостин
Значи вака, протестираат за да се ослободат осомничените така? Тие секако треба да се казнат поради поседување оружје, лажни документи итн. Па за шо протестираат? не ми е јасно...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom