Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Ептен ми е криво за Роби Кин...Уште една жртва на Бенитез.Поарно тој да си заминеше.Го форсира Кајт кој некња се обиде да центрира на 5 пати првите четири завршија во блокот на противникот до него а петтата во гол аут.Не велам дека е слаб се труди ама да не мрдниш од прва постава е тоа е многу па колку и да си добар.Со среќа Роби во иднина
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Ептен ми е криво за Роби Кин...Уште една жртва на Бенитез.Поарно тој да си заминеше.Го форсира Кајт кој некња се обиде да центрира на 5 пати првите четири завршија во блокот на противникот до него а петтата во гол аут.Не велам дека е слаб се труди ама да не мрдниш од прва постава е тоа е многу па колку и да си добар.Со среќа Роби во иднина
Работата е што Кин почна да игра супер после периодот на прилагодување, а овој го седна на клупа и тоа беше пресудно според мене:toe:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Работата е што Кин почна да игра супер после периодот на прилагодување, а овој го седна на клупа и тоа беше пресудно според мене:toe:
Јебига Бенитез е своеглав ако науме во нешто и тоа е нема друго.Кин влезе во форма постигна голово но овој уште на наредниот меч на клупа.Тоа беше по ремито со Арсенал и следната со послаб противник Роби на двете даде 3 гола и на следната со Њукасл тој ја иседи на клупа...
 

LiverpoolFC

Captain Fantastic!
Член од
10 ноември 2007
Мислења
864
Поени од реакции
15
Бенитез уште еднаш потврди дека е МЕНТАЛЕН! Со среќа Роби.
 

rocknrolla

онака
Член од
25 јануари 2009
Мислења
16
Поени од реакции
0
Да да Бенитез е шврки малце у право си, али Роби беше многу под ниво, сега плус Нандо се врати у прв состав, дечкото е може најјак шпиц у светот, а Бенитез игра со еден напаѓач така да Роби најпаметно му беше да кидне.

Али незнам уше колку има до крај на трансфер периодов Бенитез мора да земе нешто, осеќам ќе купи нешто од Тотенхем дали Џенас дали Ленон..:) Дај Боже али ќе видиме :)))

 

Falcao

rossonero per sempre
Член од
28 мај 2008
Мислења
1.986
Поени од реакции
561
Бенитез незнае шо прави. Го дава Роби Кин.:jaj:
Шо очекува од него, секоја утакмица по 3 гола да дава. Арно си играше момакот.

Не дај боже ако се повреди Торес напад ке треба да игра Кајт,Бабел или зошто да не Џерард.:)
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Milo mi e sto zavrsi celata saga , sega mozeme da se fokusirame na osvojuvanje na premier ligata :)
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Torres na snimanje na nogata... Lele ako ni sepovredi i torres:( . A za toa govnana Everton... mame im ebam 3 pati po red nemozeme da gi pobedime , ama navivacite na Liverpool uste ednas pokazaa deka se broj 1 so toa sto Gudison Park celo vreme ecese so pesna zaLiverpool , ama stvarno ne mi bese jasno zasto frlaa corapi vo teren :)
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
3.639
Поени од реакции
3.261
Ни купивме ни ништо....а денес...господ нека ни е напомош. Торес е на клупа, а на негово место е Нгог:jaj:. Алонсо, Риера, Кајт на клупа
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Torres na snimanje na nogata... Lele ako ni sepovredi i torres:( . A za toa govnana Everton... mame im ebam 3 pati po red nemozeme da gi pobedime , ama navivacite na Liverpool uste ednas pokazaa deka se broj 1 so toa sto Gudison Park celo vreme ecese so pesna zaLiverpool , ama stvarno ne mi bese jasno zasto frlaa corapi vo teren :)
Сигурно ги имаат украдено од некој од фудбалерите :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom