Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.
N

navivacka

Гостин
Под хитно да го менат Бенитез...ако продолжи така тешко него...се прашувам како управата му нудат договор кога во последно време прави киксови...со кој памет го вади Торес и Џерард:tapp:.Ако продолжи вака незнам како ке освоите титула...

А на Вила ке му дојде крајот...и Хал беа пред Манчестер и ги победија Арсенал а нам ни ставија 3 гола па паднаа после.
 

LiverpoolFC

Captain Fantastic!
Член од
10 ноември 2007
Мислења
864
Поени од реакции
15
Под хитно да го менат Бенитез...ако продолжи така тешко него...се прашувам како управата му нудат договор кога во последно време прави киксови...со кој памет го вади Торес и Џерард:tapp:.Ако продолжи вака незнам како ке освоите титула...
Ја знам.. нема да земеме и готово.. никогаш не сум песимист но во моментов преку кур ми е се и ептен сум изнервиран, ќе убијам некого.
 
F

fantomX

Гостин
Разбирам Торес, ама Џерард? И то при резултат од само 0-1 на незгоднио терен во Виган. Коцка на Бенитез, и по којзнае кој пат неуспешна.
 

LiverpoolFC

Captain Fantastic!
Член од
10 ноември 2007
Мислења
864
Поени од реакции
15
Разбирам Торес, ама Џерард? И то при резултат од само 0-1 на незгоднио терен во Виган. Коцка на Бенитез, и по којзнае кој пат неуспешна.

Кој разбира не ми е јасно... и уште Бенитез го одбил договорот... леле никат да не му понудат пак..
 
Член од
28 август 2008
Мислења
184
Поени од реакции
11
Под хитно да го менат Бенитез...ако продолжи така тешко него...се прашувам како управата му нудат договор кога во последно време прави киксови...со кој памет го вади Торес и Џерард:tapp:.Ако продолжи вака незнам како ке освоите титула...

А на Вила ке му дојде крајот...и Хал беа пред Манчестер и ги победија Арсенал а нам ни ставија 3 гола па паднаа после.
Навивачка се согласувам ова што го напиша и да те прашам нешто пошто гледам дека следиш фудбал,кој е најтрофеен клуб во Англија? :vozbud:
 

Kopites

You'll Never Walk Alone
Член од
25 август 2008
Мислења
760
Поени од реакции
10
Го имаме најдобриот стратег на планетава,може и пошироко.Коа ќе ги видам неговите тактики,срцево ми трепери,просто сум исполнет.Сеа во недела за со Челзи ја мислам дека Џерард,Торес,Кин,Риера,Бабел,Карагер воопшто не треба да се ни на клупа,Лукас ќе среди се.
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.704
Поени од реакции
11.127
Јас им посакувам на Ливерпул што побрзо соземање и враќање во реалноста, пред Вила и компанија да им го земат третото и секогаш загарантирано место, јбг немаат шампионски дух...:toe:
Long Live United

И не си го вреѓајте тренерот, прави се што може, јбг на малце погрешен начин, сите знаеме...некои играчи не се за на клупа!
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
Со ваква игра, ништо од шампионска титула:wink:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Шампионската титула не е изгубена но со ваков пристап на работите(од страна на играчите не толку) многу тешко.Се надевам набрзо Торес ќе се врати во форма и ќе газиме без проблем
 
G

Gray Foxx

Гостин
Ај малце да се насмееме. Ова е копирано од англиски форум. :)



I've realised something about Lucas. The flowing blonde hair, the running around like a headless chicken, the constantly giving away pointless freekicks, the way he winds up the fans (well, his own)...he has all the attributes to be Brazil's answer to Robbie Savage.

Иначе, нема да ви пишам: i told you so!!!!!:smir:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Ај малце да се насмееме. Ова е копирано од англиски форум. :)



I've realised something about Lucas. The flowing blonde hair, the running around like a headless chicken, the constantly giving away pointless freekicks, the way he winds up the fans (well, his own)...he has all the attributes to be Brazil's answer to Robbie Savage.

Иначе, нема да ви пишам: i told you so!!!!!:smir:
И шо да правиме сеа?Фердинанд колку глупи пенали направи,колку смешни автоголови си дади,колку киксови направи па сеуште не е отпишан од живите.Направил еден глуп кикс и ај на глава да мус е качиме

Ајмо утре да го тепама Челзи
 

Kopites

You'll Never Walk Alone
Член од
25 август 2008
Мислења
760
Поени од реакции
10
Vcera imavme pomal incident so eden navivac na manchester(crnec) :)
ццц Центарец е расист :)

Иначе утре ќе биде занимливо,јака утакмица,напната,ко стално шо е у последниве години.Ако Рафево направи некоја специфична и само за него разбирлива тактика,Господ нека ни е напомош.
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
ццц Центарец е расист :)

Иначе утре ќе биде занимливо,јака утакмица,напната,ко стално шо е у последниве години.Ако Рафево направи некоја специфична и само за него разбирлива тактика,Господ нека ни е напомош.
Brat... Majmunot sedese pred irish so sal manchester i jas si projdov peejki LIVERPOOL i mi vika Liverpool are crap . Crap a ? Dojdi mi :)

Ne e humano ova ... Protiv nas sudat penali vo 90ta minuta a na manchester sekoja vtora utakmica im poklonuvaat penal.... Pa do koga be vaka? Ajde verba do kraj .

YNWA
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom