Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.065
Поени од реакции
666
Nenzam koj od vas tuka ja gledase utakmicata.No ako a ima barem eden togas ke znae so tocno se slucuvase.Prvo ne bea dosudeni tri korneri za Liverpool.Imase cist penal za Liverpool vo 60 min a ne bese svirnat.Ako mene me prasate koj e osteten ke vi kazam Liverpool posto ako bese svirnat tia penal vo 60 min imase uste 30 min za celosen presvrt.A sega postoecki ili ne penalot e kompenzacija no vo 94 min.A inace fudbalot se igra 90 min i dali ke padne gol vo 5 10 90 min se e edno.Posedot na topkata bese 60 40 za Liverpool takada toj pogore so kaza deka pobedata na Atletiko bi bila zasluzena neznae sto zboruva
Брат , а не го спомнуваш играњето со рака ,прво мислам беше агер и после тоа на карагер во шеснаесетник...:helou:
 

LiverpoolFC

Captain Fantastic!
Член од
10 ноември 2007
Мислења
864
Поени од реакции
15
Не гледав денес, не бев во можност... незнам за играта но резултатот е 1:1, тоа е се важно... Дали имало пенал или немало или сме се спасиле не е важно..

И немој да мрчите пола од вас кога знаеме колку такви исти ви имаат досудено. Едно време против вас судат, друго за вас... се се менува.
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Брат , а не го спомнуваш играњето со рака ,прво мислам беше агер и после тоа на карагер во шеснаесетник...:helou:
Да бидам искрен натпреварот го гледав на делови.Такво нешто не видив и нема да го коментирам.Шо значи не го зимама како доказ...
Зе шалам...Било шо било резултатот е тиа.1/8 финалето ни е на дофат.По можност со прво место во групата за да мозиме да земиме полесен противник
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Абе немаше никаков пенал. Оштетени се Атлетико на овој меч со тоа што не ми досуди два чисти пенала!

Атанасе, кога ке ја изгледаш цела тогаш коментирај.
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.065
Поени од реакции
666
Да бидам искрен натпреварот го гледав на делови.Такво нешто не видив и нема да го коментирам.Шо значи не го зимама како доказ...
Зе шалам...Било шо било резултатот е тиа.1/8 финалето ни е на дофат.По можност со прво место во групата за да мозиме да земиме полесен противник
ок, не е проблем...само "малку" те надополнив :pipi:...позз
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.927
Поени од реакции
1.337
Како и секогаш капитенот во последната секунда.:nenene: Нема да имате среќа цела сезона да знаете ;)
 

манутд

24 is the number
Член од
20 октомври 2008
Мислења
482
Поени од реакции
13
Како и секогаш капитенот во последната секунда.:nenene: Нема да имате среќа цела сезона да знаете ;)
Не е до среќата.Судиите судат за нив.Тоа вчера го докажаа.
Но како и да е заслуживте реми.
 

CELTIK

magionicar
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.909
Поени од реакции
839
dobro toa e staro pravilo srekata gi prati hrabrite liverpul celo vreme napagase imase igra nedostasuvase pogodok ete vikam sudijata loso go sudese cel natprevar i za ednite i za drugite toa
 
T

the Carpenter

Гостин
Си ја договоривме со Атлетико па што?

Двата тима задоволни, а WBA ке плати за се

ја пишам таа утакмица од 4 - 6, камо да ме заебит, да завршит 7:0
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom