Фан Клуб: Реал Мадрид

Mr. Mojo Risin'

Porka de Majorka
Член од
14 септември 2008
Мислења
3.497
Поени од реакции
4.354
zdravo, ako se sekavate jas bev na forumov ednas imav rabota neso mi ispadna i plus ne ja znaev sifrata....

tooooooooooo toaaaaaaaaaaaaaaaaaa CAREVIII neka go jadat farcelonaaaaaaaaaaaa. pretcsustvo, pretcustvoo IMAVVV!!!!!!! gi zgazivme sred nou kamp MOURINHO CARRRRRRRRRRRR kakva FORMACIJA IZVADIIIII!!! uste sum prevozbuden nekoe custvo bombasticno u mene imam!!!


na ronaldo deneska frizurata ne mu bese ic ubava ama nema vrska CAREEEEEEEEEEE!!!!!!! TI NE SI COVEK ti si cvece od covek, sampion!

VIVA I HALA MADRID para sempre porfavorrr!!! HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRIDDD!!!
:pos:Зверрр .

Иначе честито победаа на сите Мадристии со срце навивав за вас.
Роналдо конечно го замолкна цел мочан Камп ноу :).
 
Член од
18 јуни 2009
Мислења
2.194
Поени од реакции
1.406
Не за џабе го имав човеков на аватар. Звер, секогаш со срце, нека ви текне и на минатата утакмица со барса кога изгубивме истово го направи.
Oва иде у потпис

Има некој слики од ова, ја само една успеав да најдам
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.532
Поени од реакции
59.065
А бе вие сте мрднати, ваков киксер во одбрана па го сакал клубот... нормално дека го сака, да беше кај Ферги одамна ќе изедеше копачка вчело и ќе играше некаде во Франција.

Туку за среќа, еднаш одигра одбраната како што треба против Барселона...
 
Член од
9 февруари 2010
Мислења
315
Поени од реакции
910
Честито титула, воедно и победа .... Конечно после 5 години успеавте да ни парирате и со игра и со резултат во меѓусебните дуели ...
fala fala doprva ce go jadete od nas, ova e samo pocetok ;)
 

El Bohemio

Silver Gate
Член од
6 јули 2009
Мислења
1.058
Поени од реакции
943
zdravo, ako se sekavate jas bev na forumov ednas imav rabota neso mi ispadna i plus ne ja znaev sifrata....

tooooooooooo toaaaaaaaaaaaaaaaaaa CAREVIII neka go jadat farcelonaaaaaaaaaaaa. pretcsustvo, pretcustvoo IMAVVV!!!!!!! gi zgazivme sred nou kamp MOURINHO CARRRRRRRRRRRR kakva FORMACIJA IZVADIIIII!!! uste sum prevozbuden nekoe custvo bombasticno u mene imam!!!


na ronaldo deneska frizurata ne mu bese ic ubava ama nema vrska CAREEEEEEEEEEE!!!!!!! TI NE SI COVEK ti si cvece od covek, sampion!

VIVA I HALA MADRID para sempre porfavorrr!!! HALA MADRID HALA MADRID HALA MADRIDDD!!!
:eek:
:vozbud:
:pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom