Масакрот кај Смиљковско езеро | Осудените пуштени да се бранат од слобода

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
7.265
Поени од реакции
8.380
Ocekuvajte gi zad resetki monstrumite vo narednite nekolku dena! :)
За нив не треба решетки треба да ги остават во рацете на народот на плоштад... подобар суд АМИН!
 
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.824
Поени од реакции
2.914
не стигнав да читам сите постови и се извинувам ако повторно си кажувам мислење кое ви е познато
јас мислам дека е,се е испланирано однапред поради крвна одмазда,ако се сеќаваме случките од тетово кога лудиот полицаец кога го убија шиптарчето баш за време на рамазан или бајрам и сега пет македончиња ги убија баш пред велигден и ете тоа причина око за око,заб за заб.
 

makedonec_bt

Проф. по улични науки
Член од
15 април 2012
Мислења
146
Поени од реакции
102
колку што сакам да биде така но за жал тие се надвор од земјата можно е да објават повеке детали или идентитет тоа би било доволно
--- надополнето: 17 април 2012 во 20:02 ---
мо
не стигнав да читам сите постови и се извинувам ако повторно си кажувам мислење кое ви е познато
јас мислам дека е,се е испланирано однапред поради крвна одмазда,ако се сеќаваме случките од тетово кога лудиот полицаец кога го убија шиптарчето баш за време на рамазан или бајрам и сега пет македончиња ги убија баш пред велигден и ете тоа причина око за око,заб за заб.
можеа да фатат македонци во тетово или гостивар веке мвр има информации дека опелот бил на местото на настанот и предходно бил испланиран удар бидејки сменија 3 коли
 
Член од
14 април 2012
Мислења
365
Поени од реакции
112
А може ли ти да ми кажеш зошто американскиот Амбасадор мисли како повеќето на овој форум па уште рано сабајле отиде кај Ахмети во Тетово?
Моја теорија е дека амбасадорот на САД само му дал инструкции на Ахмети да биде политички пасивен периодов. Доколку било ненајавено ќе ја немаше посетата во неговата агенда а ние немаше ни да знаеме дека бил.
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.308
Поени од реакции
8.436
Да беше твоето дете немаше да протестираш? Немаше да имаш гнев? Ке седеше мирен дома како што седиш и сега? За 12.000 денари плата ке одите ако треба и во Индија на митинг, а за детето на комшијата ви е гајле. Тоа е тоа, македонче и само македонче, за жал.
Aма не го прочита постот кој го цитираш, признај?
Ако си го прочитал, немаше да дојдеш до ваков заклучок.
 
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.499
Поени од реакции
2.782
Jaс ќе ти кажам ... на страна на овие педериве од Европа што сакаат овде да продаваат му*а за бубрези со цел да се одродиме од нацијата и верата !! За нив ништо незначи ти ако имаш чуство на припадност кон нацијата и да си прав христијанин тоа е мотив уште повеќе да те плука и омаловажува. Ја омаловажуваат нашата Света Црква како да е незнам што ваквите како овој Господ кога ќе мавне одозгора на место ќе ги остави еден ден и тоа Сороските пу*ачи... Ги нема никаде да напишат нешто за децава а за плукање против влада мада и нација и црква први се ... Друштво на хомоси и лезбејки одродени од верата е тоа се. На страна на Грција во спорот со името и прават се со цел за ''свиткаме кичма'', на страна на малцинствово кај нас каде ги бранат и за се ние сме крив, на страна на лагата и местенките а не на вистината и фактите. Тоа е одприлика ... !!
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
10.324
Поени од реакции
11.160
дечки има ли некои нови информации? не сум цел ден дома па не сум у тек.
знам дека Јанкуловска денес со официјален извештај требаше да се појави и?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom