Масакрот кај Смиљковско езеро | Осудените пуштени да се бранат од слобода

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.300
Поени од реакции
16.365
не сум информиран не сум искочил од дома уште дај конкретно инфо
Според тоа што го видов на вести пред влезот на селото Радишани имало блокада од околу стотина луѓе.
Нишо повеќе не знам.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.419
Закажана била прес-конференција за 13:30 часот. Знае некој на која ТВ?
 

M.O.P.

Niggaz were born to kill
Член од
27 јануари 2012
Мислења
1.435
Поени од реакции
1.304

Беркут

Мрчатор
Член од
12 април 2010
Мислења
10.046
Поени од реакции
15.014
Така зборат џандариве, група од Косово, ако ако ти прави се наудрен батка, не е проблем.
и јас вчера видов НЛО, ама немам доказ.....Поштеди ме од чаршиски муабети (рекла-казала), ако немаш нешто конкретно да кажиш
 
Член од
29 март 2012
Мислења
1.370
Поени од реакции
1.234
А каква врска има северот на Косово со масакрот?

Ако го губат тоа да си земат дел од тука! Просто ко граф, заканите кои константно ни се случуваат не се случајност со настанот! Но најважно од се е покер апаратите од Кочани се на безбедно!.....ццццццццццц
 

General Centar

Се колнам... за ослободување на Македонија...АМИН
Член од
31 март 2011
Мислења
350
Поени од реакции
188
и јас вчера видов НЛО, ама немам доказ.....Поштеди ме од чаршиски муабети (рекла-казала), ако немаш нешто конкретно да кажиш
У реду е.
 

bokser_mk

Баксуз
Член од
29 јануари 2012
Мислења
1.363
Поени од реакции
1.831
се згорозувам сто сум македонец и сто зивеам тука од вакви работи
не сакам да обвинувам никого сеусте нема докази дека се албанци али ако се албанци сто кур сакаат висе све имаат дрзавни работи поисе права од нас сто кур сакаат висе ако не крај на крај нека пукне и да се реси висе еднас засекогас
соцуствоза семејствата
ако е ова за да се потикне мегу етницки конфликт сите би мозеле да бидеме на нивно место
и треба убиците јавно на плостад да се судат сто виделе тие деца од зивотот 20 години имале али а засто умреле заради некој да просперира во политиката и да стекне богатство за убицит само маценје друго нисто:mad::mad::mad:
Ako ova e za da se predizvika vojna Site mozevme da bideme na mesto na niv .....
 
Член од
22 декември 2011
Мислења
2.205
Поени од реакции
4.939
А што е работава со сител,канал5,24вести зошто страните не им се отварат и нема ништо на тв
 

Staufer

Драган Богдановски
Член од
17 јануари 2008
Мислења
16.358
Поени од реакции
21.878
Ме чуди само воздржаноста на медиумите, мислам на големите медиуми кај нас и што се недостапни повеќе време на нет.
 

Стефус-Рефус

Jesus Loves Macedonia
Член од
30 август 2009
Мислења
3.452
Поени од реакции
1.209
А што е работава со сител,канал5,24вести зошто страните не им се отварат и нема ништо на тв
Намерно се изгасени за луѓе да не одат на протести.
 
Член од
14 април 2010
Мислења
4.680
Поени од реакции
5.958
на телма иде горе еден текст пишува дека цел реон е блокиран од жители на околните села
 
O

Orion.

Гостин
Ме чуди само воздржаноста на медиумите, мислам на големите медиуми кај нас и што се недостапни повеќе време на нет.
Се надевам дека се блокирани ради преоптовареност...
Инаку на МТВ пред пола саат кажаа за настанов
 

Kajgana Shop

На врв Bottom