Фан Клуб : Баерн Минхен

  • Креатор на темата 'Никола'
  • Време на започнување
Член од
2 март 2007
Мислења
4.097
Поени од реакции
893
Аааааааа осеќам дека со Нирнберг утре ќе биде ринтање ама мора да се искористи, МОРА!
 

ЧЕНТО

Претседник
Член од
27 јануари 2007
Мислења
8.239
Поени од реакции
4.839
Утре ШВАЈНИ лајк а БОСС!! А во Дортмунд ги добиваме тоа бидете сигурни!!!

Ајде сеа малце и медиуми притисок!!! Ги направија шампиони,епа сега нека сисаат сите!!! Нас мајмуни не правеа,убаво им рече Хенес,да се извинат сега! Смрадови!
 
Член од
22 август 2009
Мислења
2.387
Поени од реакции
1.036
ако не тепаме утре нека си легнат нашиве, со победа утре Дортмунд ќе има уште поголем притисок а следно коло гостуваат кај незгодниот Волфсбург па дербито со нас
 

ЧЕНТО

Претседник
Член од
27 јануари 2007
Мислења
8.239
Поени од реакции
4.839
Не бе утре лаганица ќе биде,наши се Нинберг,пак ке им пуштиме играчи.....Ќе ни остават уживајте,битна утакмица е,свртел више Хенес да не се занесуваат нешо,а и вака и така ќе ги скинеме! Швајни ис бек!
 
Член од
22 август 2009
Мислења
2.387
Поени од реакции
1.036
кое пцуење сум им го удрил на Дортмунд коа дадоа за 4-3 многу пати ми се вадат безвезе пишав уште одамна време е да се сврти малце среќата оваа година ДОртмунд изобилува со среќа и во купот едвај ми се вадат на пенали и у 120 минута против второ,третолигаши а исто и во БЛ
 
M

Mario Gómez

Гостин
ако не тепаме утре нека си легнат нашиве, со победа утре Дортмунд ќе има уште поголем притисок а следно коло гостуваат кај незгодниот Волфсбург па дербито со нас
Под притисок ќе се испосерат и со Гладбах и со Шалке... ама и Гетце им се враќа наскоро.
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.097
Поени од реакции
893
Ќе не даваат ЕС2 така? Нек не се серат сега ми се гледа...

Ајде утре нека ги игра едно полувреме Рибс и Робен а со Марсеј нека ги одмора. Швајни, Кроос, Милер и Гомез мора да се доволни за Нирнберг!
 
Член од
22 август 2009
Мислења
2.387
Поени од реакции
1.036
Под притисок ќе се испосерат и со Гладбах и со Шалке... ама и Гетце им се враќа наскоро.
ја мислам дека и боље ке биде за нас да игра Геце против нас прва утакмица ќе му биде а таа повреда што ја имаше е многу заебана слична ко Бади и Робен нема да биде 100% а моментално Куба им игра супер далеку подобро од Гроскројц кој само што трча ко коњ и да шутне ако му ја наместат пред гол како и да е се со ред прво да не се заебе нешо утре
 

ЧЕНТО

Претседник
Член од
27 јануари 2007
Мислења
8.239
Поени од реакции
4.839
Абе ќе си ги тепаме кај нив,ќе се посерат против нас....Баерн експлодираше во вистинскиот момент!!! Види ги Робен и Рибери,види го Гомез волот од кај стигне гол дава,Милер пак си кине,Крос мајсторот,Швајн ис БЕК!!! Такада имаме тим ипол,си газеме! Во Дортмунд победуваме!!!!
 
Член од
19 ноември 2011
Мислења
90
Поени од реакции
57
...само се надевам дека денес нема Баерн да ја оплеска и да испадне дека џабе Штутгарт ни правеше услуга.
 
G

_Ghost_

Гостин
Второ нека влегува Рибери, вака не ја бркаме Борусија. И кај најде тоа торнадата сега во Нирнберг..
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.097
Поени од реакции
893
Ви реков горе дека ќе е ринтање.

Робен е жива мувла, гарант дава гол во второ :pos:

Второ нека влегува Рибери, вака не ја бркаме Борусија. И кај најде тоа торнадата сега во Нирнберг..
Мора да ротира Јуп, не можеш да му замериш за тоа, кога ќе ни играме во 15 дена Реал-Дортмунд-Реал мора да се сите 100% фит.

Мислам дека 0-1 ја тепаме оваа со некој шугав гол таму во 89’...
 

spaso

Search Pretty Girls from your city for night
Член од
5 септември 2008
Мислења
2.746
Поени од реакции
779
Zosto koga gi gledam Timo , Pranjic , Kontento mislam deka svetot mi se rusi sakam nozete da im se sokrsat ebate sakative , levata strana denes ni e katastrofa . Neka vleguva Ribery oti go ebavme ezot .
 

Kajgana Shop

На врв Bottom