Какви патики носите?

*LittLe heart*

*најубави очи-ЗЕЛЕНИ*
Член од
14 јануари 2008
Мислења
751
Поени од реакции
289

Овие од USA ги купив само за 15 долари не ми се веруваше дури.....имам вакви црни ниски купени од Скопје пред две години 4700 денари

Nike-ов неможев да ги најдам на слика на нет па вака ги сликав


Еве и Roxy ме мрзи да ги барам по нетов...


Фанатик сум по патики да би можела 100 пара би купила
 
М

Мартин`

Гостин
3 адидас, 1 рибок и 1 капа



Најлево капа тие 1 само ги носев, и до ден денешен не ми е јасно зошто си џитнав безврска 2000+
следни на листата за купување се..

 
Член од
8 февруари 2009
Мислења
3.833
Поени од реакции
1.325
Кајганери да ве прашам од кај можам да најдам за фудбал Nike Mercurial. Ете јас имам вакви само прекриени се надворешно врвците
веќе година ипол ама ми се при крај, па да ве прашам од кај можам да најдам, пошо барав, во рамстор, во веро и пред трговски најк ама нема...
Хелп некој?
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.695
кај ги начека овие !? Тешко од овде да си ги земал а !? :)

--- надополнето: 21 март 2012 во 14:05 ---
Хелп некој?
провери у Спорт М у ГТЦ, мислам дека има и Најк покрај Адидас...

инаку, бев у Веро пред некој ден, проаѓам пред Најк продавницата и здогледувам едни... имав фаца...



влегувам, глеам цена. 8990... :facepalm:

море мрш у...
 
Член од
18 ноември 2009
Мислења
73
Поени од реакции
14
patiki4.jpg патики,а? :) patiki2.jpg patiki3.jpg patiki.jpg тоа е во моментов, у план ми се едни ниски летни кондури (кремасти) од Bata немам слика,незнам кој модел и марка се.
а исто така на сликава фалат еден пар Timberland чизми , и Timberland класични конудри
 

Hiperaktiv

Султан :P
Член од
16 февруари 2012
Мислења
1.590
Поени од реакции
923
Јас исклучливо Орка си носам,имам неколку типови на патики.Сум пробал и најк и адидас не бе тоа се ќине толку многу брзо а орката ми останува највеќе.Од 8 мо одделение дури имам едни патики али омалнати ми се и не се скинаја а до пред 2 години ги носев.Било за излегување или за спорт,орка ми е незаменлива само треба правилна патика да избереш.Ааа и тоа,нели адидас и најк беа спортски али се повеќе во модни преминуваат а со тоа и квалитето на патиките се намалува.Не се тие што беа поодамна денес се повеќе и повеќе е камувлажа.Позз
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Како може да кинете патики за 3 месеца? :D Многу ме интересира како одите...
 
Член од
8 февруари 2009
Мислења
3.833
Поени од реакции
1.325
за фудбал
- eптен се добри :)
ОД про-директ страната ги порача? Прашувам пошо ме занима како иде царина ова она доплаќања/плус/минус, и јас планирам од оваа страна да порачувам па да те прашам од таму ако си ги зел како иде процедурата, или било кој форумџија од таму да зел да сподели искуство?
 

Goxyto

#FinoAllaFine
Член од
31 јануари 2010
Мислења
2.589
Поени од реакции
2.534
Вакви би ми го направиле меракот, ептен.


Додека моментално „се возам“ на вакви,
 

Kajgana Shop

На врв Bottom