(Стара) Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.

back from hell

the number 23
Член од
17 март 2008
Мислења
786
Поени од реакции
7
нормално дека ќе победиме. патрис евра бил изнервиран од поразот со монако во ЛШ, и затоа сега човекот бил убеден дека ќе победат за алекс фергусон.
а на челзи доста им беше финале ЛШ не може и да рушат рекорд и да земаат титула. тоа не поминува.
среќа што школо имам само 3 часа денеска, да имав повеќе не би издржал.
НАПРЕД ЃАВОЛИИИИИИИИИИИИИИИИИ не можам до дочекам еј!!!!!!
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
544
Овој период е премногу добар за мене, колку само добри работи ми се случија, ноќеска добив братучед, ќе го правам Црвен Ѓавол, денес бев прогласен за ученик на генерација, обновив некои стари пријателства, ама сепак ова не може да се спореди со титула... Која верувам вечерва ќе биде наша.
 

INVINCIBLE

MUFC
Член од
9 декември 2007
Мислења
3.458
Поени од реакции
423
Van der Sar
Brown Rio Vidic Evra
Ronaldo Carrick Scholes Giggs
Tevez Rooney

Може вака но може и со еден шпиц, Руни сам напред (формациски кажано), на местото на Тевез Харгривс со што ќе се зацврсти средината. А можно е и Парк да го пуштат прва постава... Имаме длабок состав, останува на САФ да се одлучи каква ќе ни биде формацијата.
 

LaVista

Traumatic Playground
Член од
31 јануари 2007
Мислења
4.183
Поени од реакции
958
Навивам за вас вечерва, знам дека можете да победите. Напред Шампиони.
 

back from hell

the number 23
Член од
17 март 2008
Мислења
786
Поени од реакции
7
Van der Sar
Brown Rio Vidic Evra
Ronaldo Carrick Scholes Giggs
Tevez Rooney

Може вака но може и со еден шпиц, Руни сам напред (формациски кажано), на местото на Тевез Харгривс со што ќе се зацврсти средината. А можно е и Парк да го пуштат прва постава... Имаме длабок состав, останува на САФ да се одлучи каква ќе ни биде формацијата.
не верувам дека овие двајца ќе ги пушти заедно да играат.
гигс може да го стави попосле или сколс.
уште нема никаде официјале состав?????
изгледа ќе мораме да почекаме уште малце. кој знае што мисли сега ферги во тикварата негова, каква тактика им спрема на челзи.
како и да е ќе биде многу интересна вечер!!!!!!!!
П.С. ред девил ќе удри едно частење после ем за титула ем за ученик на генерација. :smir:
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
544
Епа ќе удри частење, сега овие школскиве морам да ги частам, ама ако освои Манчестер частењето ќе биде 10 пати поголемо.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
544
И стварно е за браво, затоа што сите неутрални денес навиваат за Челзи, не знаат што треба да ценат, ама ај нема везе.
 

INVINCIBLE

MUFC
Член од
9 декември 2007
Мислења
3.458
Поени од реакции
423
И стварно е за браво, затоа што сите неутрални денес навиваат за Челзи, не знаат што треба да ценат, ама ај нема везе.
И јас да бев неутрален ќе бев за Челзи. Ние имаме 2 титули оваа година, тие немаат ни една. :smir:
 

LaVista

Traumatic Playground
Член од
31 јануари 2007
Мислења
4.183
Поени од реакции
958
Кои две титули ги имате оваа година ? Ја знам само за Премиер Лига
 

Mike Tyson

Never,never,NEVER GIVE UP!
Член од
20 август 2007
Мислења
2.630
Поени од реакции
156
И јас сум неутрален па навивам за Манчестер!Неќам тимови како Челзи што се прават од пари!
СО ВАС СУМ ВЕЧЕРВА!!!
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
И јас да бев неутрален ќе бев за Челзи. Ние имаме 2 титули оваа година, тие немаат ни една. :smir:
нели се за греота???
Некако не ми изгледа иронично ова... со цел памет го пишувате ?

Кога НЕКОЈ (кој било) ќе се сожали на МАНЧЕСТЕР тогаш и јас ќе му посакам титула АКО НЕ ВИ ТЕКНУВА да ви го вратам филмот малку наназад како МНОГУМИНА не пцуеја и пцуеја посакуваа дури и авионот да ни се урне НИКОГАШ да не не бидне... и сега сожалувате .... БРАВО.

БЛАГОДАРНОСТ ДО ТИЕ ШТО НЕ КАЖАА НИШТО ЛОШО ЗА МАНЧЕСТЕР И СЕГА СО ЧИСТО ЛИЦЕ НИ ПОСАКУВААТ СРЕЌА - ГО ЦЕНАМ ТОА.
 

back from hell

the number 23
Член од
17 март 2008
Мислења
786
Поени од реакции
7
Некако не ми изгледа иронично ова... со цел памет го пишувате ?

Кога НЕКОЈ (кој било) ќе се сожали на МАНЧЕСТЕР тогаш и јас ќе му посакам титула АКО НЕ ВИ ТЕКНУВА да ви го вратам филмот малку наназад како МНОГУМИНА не пцуеја и пцуеја посакуваа дури и авионот да ни се урне НИКОГАШ да не не бидне... и сега сожалувате .... БРАВО.

БЛАГОДАРНОСТ ДО ТИЕ ШТО НЕ КАЖАА НИШТО ЛОШО ЗА МАНЧЕСТЕР И СЕГА СО ЧИСТО ЛИЦЕ НИ ПОСАКУВААТ СРЕЌА - ГО ЦЕНАМ ТОА.
со цел памет го пишувам. секако дека беше иронија. како може да земат челзи титула кога играат со манчестер???
тоа нема да се случи и ти најде да се сомневаш во нас навивачите на манчестер???? аман де.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom