Дали жените сакаат да голтаат?

Дали жените сакаат да голтаат?


  • Вкупно гласачи
    386
T

Tetro

Гостин
Ne sekoja zhena saka da "golta". Ama, si ide i toa so vreme, ako posaka da proba i saka da uzhiva vo "goltanjeto", posle nema da mozhesh da ja odviknesh.
 

831

רַב אושר של חוכמה
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.852
Поени од реакции
12.349
Сите сакаат да голтаат само што едни знаат а други сеуште не знаат дека сакаат...
 
B

Black Guard

Гостин
Сакаат бе,како не..само еднаш една неќеше пошто дедо мраз беше малку забраден...ебати изговорот.
 

whenURdown

увезена пломба за петтка доле десно
Член од
6 март 2012
Мислења
56
Поени од реакции
24
E seaaa Zlobnica ako ti goltash devojko nemora da znaci deka site treba da go praat toa :) Ja licno u toa ne gleam nikakvo zadovolstvo ni za zenskoto a ni za maskoto osim toa sho maskite se palat poshto golem procent od zenskite ne bi go napraile toa -pa zatoa ne ni mislam deka devojkite treba da goltaat za da im pruzat satisfakcija na maskite deka nivnata devojka GOLTNALA! ... a i deka e gadno -gadno e t.e eve gleam za kogo kako :) Moze gresam..... :)
а дека знаеш дека е гадно ако не си пробала? x]]
 
Член од
11 декември 2009
Мислења
292
Поени од реакции
103
Ништо, кулираме 10-15 мин, нежности, галења прегратки, лежење па после се фаќаме за главната работа ... Абе сега не знам за другите али мене гадно ми е а и неа и е гадно, едноставно има луѓе што се гадат ебаго разберете ...
--- надополнето: 1 февруари 2012 во 14:09 ---
Исто ко сам да сум си го пушел испаѓа ако ја залапаш ... мое размислување си е јбг ...
Ти 100% си невин по муабетиве што ги правиш
 
Член од
30 јуни 2008
Мислења
1.973
Поени од реакции
1.245
Ај за тие што имаат пробано: - Гадно е или не е гадно ?
 
Член од
5 август 2007
Мислења
3.585
Поени од реакции
2.608
А бе, мое е да ја доставам до таму. После, сакала плукала, сакала голтала, сакала да гаргари со незе, нејзина работа, не и се мешам. Мада, ако се прашам јас, најдобро да појди до вц, да се исплакни, не за друго, 2 минути рајат да бидам :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom