Обложување на нет

Mar[C]k

Gunner
Член од
11 јули 2010
Мислења
103
Поени од реакции
14
Имам една нова интернет обложувалница каде што на секој што ке се регистрира му дава 10 евра бонус ..(без депозит) ваква понуда ретко да се најде .. кој што сака да му ја препорачам контактирајте ме овде преку пп .. со овие 10 евра бонус играте и ако направите 100 евра може да ги извадите ! Оставете ми во пп само е-маил .. друго не треба
ајде споделија
 

Геврек

O ALQUMISTA
Член од
6 ноември 2008
Мислења
770
Поени од реакции
483
Имам една нова интернет обложувалница каде што на секој што ке се регистрира му дава 10 евра бонус ..(без депозит) ваква понуда ретко да се најде .. кој што сака да му ја препорачам контактирајте ме овде преку пп .. со овие 10 евра бонус играте и ако направите 100 евра може да ги извадите ! Оставете ми во пп само е-маил .. друго не треба
Не свакам што ти е филмот пријателе сакаш да те замараат да те молат да ти се наполни сандачето?? тупење??
пиши овде кој сака ке се регистрира арно кој не не, и да речеме 10 луѓе ке ти пишат и ти на сите ке треба да им вратиш поединечно? не те замара тоа?

Tуп туп туп...:tapp:

:tapp:
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Не свакам што ти е филмот пријателе сакаш да те замараат да те молат да ти се наполни сандачето?? тупење??
пиши овде кој сака ке се регистрира арно кој не не, и да речеме 10 луѓе ке ти пишат и ти на сите ке треба да им вратиш поединечно? не те замара тоа?

Tуп туп туп...:tapp:

:tapp:
не ми е тоа филмот туку сакам да видам дали даваат нешто бонуси ако предложиш пријатели .. а иначе еве ја страната:
www.dobet.com
 

Mar[C]k

Gunner
Член од
11 јули 2010
Мислења
103
Поени од реакции
14
n
не ми е тоа филмот туку сакам да видам дали даваат нешто бонуси ако предложиш пријатели .. а иначе еве ја страната:
www.dobet.com
напрај ти се регистрира кажи како е дали е добро дали е сигурна
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
n
напрај ти се регистрира кажи како е дали е добро дали е сигурна
брат денес ја дознав странава .. е сега се регистрирав јас .. и добив 10 евра.а тие 10 евра можеш само сингл да ги играш .. е ако имаш знаење и среќа од тие 10 евра да направиш 100 евра можеш одма да ги подигниш преку манибукерс и нетслер !
 

Mar[C]k

Gunner
Член од
11 јули 2010
Мислења
103
Поени од реакции
14
брат денес ја дознав странава .. е сега се регистрирав јас .. и добив 10 евра.а тие 10 евра можеш само сингл да ги играш .. е ако имаш знаење и среќа од тие 10 евра да направиш 100 евра можеш одма да ги подигниш преку манибукерс и нетслер !
значи мора преку манибукер и ли нетслер немози директно на картичка
 

Геврек

O ALQUMISTA
Член од
6 ноември 2008
Мислења
770
Поени од реакции
483
Вистина е ти дават 10 ГБП/ЕУР/УСД/МХП веднаш по регистрацијата но можеш да играш само сингл и за да ги повлечеш парите треба да имаш мин 100
 
Г

Гучи

Гостин
Па ке си стаиш депозит од 90 евра и ете ти ги 100 :Dда имав на картичка ке си стаев.
 

Mar[C]k

Gunner
Член од
11 јули 2010
Мислења
103
Поени од реакции
14
Вистина е ти дават 10 ГБП/ЕУР/УСД/МХП веднаш по регистрацијата но можеш да играш само сингл и за да ги повлечеш парите треба да имаш мин 100
па добро можи да се проба и да ги изгубиш ништо не губиш
 
Член од
12 ноември 2009
Мислења
82
Поени од реакции
20
more luge ova istina e ili samo nekoja igracka
kako ke si zeam pari od deka
 
Член од
22 октомври 2011
Мислења
1.281
Поени од реакции
798
Мора нешто да има,не може туку така да ти дадат 10 евра....
Сигурно тражат тие 10 евра шо ке ти ги дадат да ги обрнеш неколку пати па да можеш да ги повлечеш после...Ае некој ако е пробал нека пише шо како да знам дали да се регистрирам...
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Мора нешто да има,не може туку така да ти дадат 10 евра....
Сигурно тражат тие 10 евра шо ке ти ги дадат да ги обрнеш неколку пати па да можеш да ги повлечеш после...Ае некој ако е пробал нека пише шо како да знам дали да се регистрирам...
Види сега јас се регистрирав и ми дадоа 10 евра .. само како што кажав горе . можеш само сингл да ги играш и можеш да ги подигнеш кога ке направиш 100 евра ..
 
Член од
13 јули 2010
Мислења
1.373
Поени од реакции
1.596
И јас се регистрирав , даваат 10 евра , сингл само може да играте ... пробајте , ништо не може да изгубите
 

Геврек

O ALQUMISTA
Член од
6 ноември 2008
Мислења
770
Поени од реакции
483
Со бонусот што го добив уплатив по 5гбп на билбао и твенте
и двете се фатени а до сега уште не ги прокнижиле на сметката, нешто што е незамисливо и самоубиствено за он лајн обложувалница :tapp:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom