Кој е насловот на песнава? (Барам песна)

Член од
23 март 2011
Мислења
88
Поени од реакции
16
Aj pomosh! Maski vokal so chat pat ufrlanje na zenski i ide "downtown we found the deeper love..." bi rekol pocetok na 90tite zvuk ama ne sum siguren fala odnapred
 
Член од
5 февруари 2012
Мислења
46
Поени од реакции
124
znachit, "pesnava" ili muzikava ja baram edno godina dena sigurno

http://www.kanal5.com.mk/Default.aspx?mId=120

11:55 i natamu,(malku e smeshno sho ja davaat na "brazdi" emisijata od 29.01 ama to e edinstvenoto mesto od kaj sho mozam da ja slusham :) ) celo vreme mi se vrti vo glava ama nemozam nikako da ja najdam... HELP????
 
Член од
31 јули 2011
Мислења
270
Поени од реакции
237

^^GoRiLLaZ^^

Happiness...?
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.735
Поени од реакции
7.983
Значи симнување на музички колекции, барање низ филмовиве... од Чаплин нормално и ништо пак. Некој да не знае како точно да ја најдам песнава?

 

Windfucker

Телемит, Темплар, Масон, Сциентолог во целибат
Член од
30 април 2010
Мислења
8.459
Поени од реакции
15.326
Значи симнување на музички колекции, барање низ филмовиве... од Чаплин нормално и ништо пак. Некој да не знае како точно да ја најдам песнава?

 
Член од
18 јули 2009
Мислења
31
Поени од реакции
62
Јас барам една песна долго време и никако да ја најдам! Го знам само спотот каков и беше. Значи девојка игра,танцува и се сретнува со дечко на лифт скали ист како неа - игра,танцува,скока.
Потоа ќе играаат заедно цело време,ќе се забавуваат па ќе се земат. Пред олтар играат како луди! Кога ќе се породи девојката,бебето ќе игра и на крај завршува спотот како сите околу маса играат,девојчето пораснато. ( така нешто беше ) Многу добра песна.
 
Член од
23 март 2011
Мислења
88
Поени од реакции
16
Јас барам една песна долго време и никако да ја најдам! Го знам само спотот каков и беше. Значи девојка игра,танцува и се сретнува со дечко на лифт скали ист како неа - игра,танцува,скока.
Потоа ќе играаат заедно цело време,ќе се забавуваат па ќе се земат. Пред олтар играат како луди! Кога ќе се породи девојката,бебето ќе игра и на крај завршува спотот како сите околу маса играат,девојчето пораснато. ( така нешто беше ) Многу добра песна.
mislam deka e FAITHLES - Why Go
 
R

Roten 96

Гостин
Кај и да отидам се за добро нека е...така одеше....насловот на песната? :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom