(Стара) Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.

JOE

Пелистер Битола
Член од
31 март 2007
Мислења
3.027
Поени од реакции
622
Милслам ке го прмите недела :)
 

INVINCIBLE

MUFC
Член од
9 декември 2007
Мислења
3.462
Поени од реакции
434
На Римјаните не им се губи... И De Rossi го внесоа во игра...
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
545
Ајде, ајде одлично е сега за сега! Небитен дуел, ама 0:1 за нас, браво за Пике, како така да си го оправда киксот против Болтон..уште му го памтам! :)
 
Член од
23 јули 2007
Мислења
166
Поени од реакции
2
pisuva vo mix deka roma - manchester 2-1
jas ja prognoziram 1-2 roney 1 gol za kraj kako slag pena
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Милслам ке го прмите недела :)
Абе не знам дали си за Ливерпул, Арсенал или Челзи ама постов не знам зошто го пиша. Дали само за да набилдаш некој пост или? Ама ај има секакви. Можеби глеаш фудбал од вчера па ај не си упознаен со тимовите ама ај кој сум ја да судам. Манчестер е апсолутен фаворит во вечерашниот меч, а и за следниот. Без разлика кои и да ги има играчи сепак уклучи сега еуроспорт и види со кои играчи игра Манчестер па види кои играчи си седат дома и си гледаат како нивните млади соиграчи си тепаат вечер и не се замараат физички.
 

LiverpoolFC

Captain Fantastic!
Член од
10 ноември 2007
Мислења
864
Поени од реакции
15
Манчестер е апсолутен фаворит во вечерашниот меч, а и за следниот.
Moze on gleda fudbal od vcera kako sto vikas , ama ocigledno i ti gledas od vcera ako mislis deka Manchester e apsoluten favorit protiv Liverpool na Anfield..

Edit: 1:1 .. Mancini :D ... Basca da ti kazam , najrealno e toa sto go kaza Ronney da dae gol kako šlag za 1:2 , osven Ferguson ako ne go izvadi od igra da go odmori :)
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
545
1:1, кажав не можеме да победиме, затоа што не ни е потребна победа :) Хахахаха
 

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
Aбе...за шо даде гол Пике...ццц..паднах за 7000......џабе саа..:(...иначе имаа шанси и пред полувремето да израмнат.Рома...:(:(..:smir:
 
Член од
23 јули 2007
Мислења
166
Поени од реакции
2
Moze on gleda fudbal od vcera kako sto vikas , ama ocigledno i ti gledas od vcera ako mislis deka Manchester e apsoluten favorit protiv Liverpool na Anfield..

Edit: 1:1 .. Mancini :D ... Basca da ti kazam , najrealno e toa sto go kaza Ronney da dae gol kako šlag za 1:2 , osven Ferguson ako ne go izvadi od igra da go odmori :)
nema zaso da ga vade zvezda si e zvezda ke postigne gol slusaj so ti velam:nenene:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom