Што играте во моментов

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
907
^ Башка, ретко која игра може да се пофали дека има in-game површина пет пати поголема од вистинската површина на планетата земја (еден блок во играта = 1 метар). :)
 

АздисаноСакавче

Passionate Hentai Fan
Член од
19 декември 2010
Мислења
155
Поени од реакции
13
^ Башка, ретко која игра може да се пофали дека има in-game површина пет пати поголема од вистинската површина на планетата земја (еден блок во играта = 1 метар). :)
Мa играта е лудило,Markus "Notch" Persson you, sir, are amazing! :zver::pehar:
 
Член од
14 ноември 2010
Мислења
708
Поени од реакции
140
http://vindictus.nexon.net/Guides/Characters.aspx?tab=1 , играва ја гледав на јутубе , добра е ( бесплатна е) , симнете ја негде околу 1,8 ГБ , има 3 класи на херои (не ги знам кој се ) пробајте ја играва, еве ја во моментов ја симнувам попосле повеќе иноформации
И како vindictus !?!
Вреди да се симнува ?
 
Член од
6 јуни 2009
Мислења
3.094
Поени од реакции
445
Тооооо Цецоооо!! :pos2::aplauz:Па да ти кажам Minecraft е можеби најинвентивната игра која излезе годинава,знам
Инвентивна да, најинвентивната, далеку од тоа. Мајнкрафт во принцип е дигитални коцки, лего. Лего постојат 50-60 години. Значи нешто ептен ново не е.
 

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
907
Заборавив да пишам прееска што играм...
Super Meat Boy, Osmos, Minecraft и малце NFS Hot Pursuit.
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.482
Поени од реакции
1.669
Super Meat Boy, и то два дена се мачам да ја поминам последната мапа. :tapp: F.E.A.R. 2 завчера ја свртив. И друго, CS 1.6, Frozen Throne т.е. DotA и PES 2011.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom