Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

The_Red1

значи фактички
Член од
18 септември 2009
Мислења
4.209
Поени од реакции
4.756

Не замерувајте ако претходно некој го стаил :)
п.с. Нели Клеверли беше фит уште минатиот напревар против Блекбурн? Сеа читам нешто дека пак не бил?! WTF?
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498

Не замерувајте ако претходно некој го стаил :)
п.с. Нели Клеверли беше фит уште минатиот напревар против Блекбурн? Сеа читам нешто дека пак не бил?! WTF?
Тој сака да игра ама САФ сакал прво да изигра за резервите па да игра против Сити во ФА купот. Тоа е препирањето.
 

The_Red1

значи фактички
Член од
18 септември 2009
Мислења
4.209
Поени од реакции
4.756
Тој сака да игра ама САФ сакал прво да изигра за резервите па да игра против Сити во ФА купот. Тоа е препирањето.
Кој ке чека уште 4 дена :/ Фали во клубот.
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.532
Поени од реакции
17.891
Ајде вечер да ги згазимо го*нава да им вратимо со ни скртија 2 бода оцекувам вечер руни да почне и мислим дека треба да му се даде шанса на бербатов
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
5.901
Поени од реакции
7.430
Руни-Берба е денес убиственото дуо за Њукасл.Осеќам дека ќе ги напуниме :гомце:(сликовито ви го прикажувам Newcastle) уште во прво полувреме.Гадно некое чувство иам дека ќе ги потопиме баш поради таа среќа што ја имаа на театарот а богами како играа со Ливерпул...
Само Валенсија да почне,таму по десната страна има да си трчка као на нива,Гигс исто сакам да стартува во средината со Керик.Ме мрзи уште да објаснувам верувајте ми само денес убедливо славиме:icon_mrgr:
Ако промашам...казна си чекам:D
 
Член од
5 февруари 2009
Мислења
7.467
Поени од реакции
4.028
Руни-Берба е денес убиственото дуо за Њукасл.Осеќам дека ќе ги напуниме :гомце:(сликовито ви го прикажувам Newcastle) уште во прво полувреме.Гадно некое чувство иам дека ќе ги потопиме баш поради таа среќа што ја имаа на театарот а богами како играа со Ливерпул...
Само Валенсија да почне,таму по десната страна има да си трчка као на нива,Гигс исто сакам да стартува во средината со Керик.Ме мрзи уште да објаснувам верувајте ми само денес убедливо славиме:icon_mrgr:
Ако промашам...казна си чекам:D
Ако утнеш ќе носиш аватар 1 месец од Џастин Бибер може ?:)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
When Ole was asked about his kids training in United kits at Molde, he said: 'You can't take that from them. Cut us up and we'll bleed red.'
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
5.901
Поени од реакции
7.430
Ако утнеш ќе носиш аватар 1 месец од Џастин Бибер може ?:)
Не брате,се казнив сам моментално играв спортска сингл,доволна казна мислам ќе биде.
Е ако испаднам у право ќе праиме частенки:D
Само Биберче не ми го чепкајте:love::facepalm:
GLORY!!!!!!!!!
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.638
Поени од реакции
43.426
Само ви се молам немојте со тоа "ќе ги наполниме", оти и Базел и Блекбурн ќе ги наполневме, ама не испадна така.. Поарно пишете ќе ги тепаме 1 разлика како со Волвс и на крај ќе ги наполниме :D
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498



Ова е Бил Фоулкс, еден од преживеаните од минхенската несреќа кој утре ќе наполни 80 години. За тимот има 688 настапи, што го прави дефанзивец со најмногу настапи за тимот. Среќен нека му е :)

Кај и да е ќе искочи тимот, молете се во одбрана да играат дефанзивци, само тоа сакам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom