Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
25 септември 2011
Мислења
6.448
Поени од реакции
18.282

Cappie

Vincere non è importante: è la sola cosa che conti
Член од
29 мај 2008
Мислења
1.914
Поени од реакции
307
Многу се ограничуваш. Скопјево. Земи ранецот, тури пола леб со патлиџан, 200 денара у џеб, и качи се у воз, иди експлоринг малце, штип, битола ваму таму онаму, прошетај троа ќе ти биде интересно :)
Не ми беше тоа поентата. За така знам дека бива, се дешавало да се направи така, ќе се дешава и понатаму. Работата е што многу често нема што да се прави во Скопје, па затоа прашав...да не има нешто шо е приближно до laser tag, paint shooting, такво нешто, поразлично од шемаџискиве работи... :)
 

DonJas

Married and Happy
Член од
22 јуни 2008
Мислења
2.651
Поени од реакции
586
Не ми беше тоа поентата. За така знам дека бива, се дешавало да се направи така, ќе се дешава и понатаму. Работата е што многу често нема што да се прави во Скопје, па затоа прашав...да не има нешто шо е приближно до laser tag, paint shooting, такво нешто, поразлично од шемаџискиве работи... :)
Јебига не сме Њу Јорк, ќе се снаоѓаме. :)
 
П

Паган-др

Гостин
И ја имам веќе 3 пузли урамено...2 се помали што светат навечер (морско дно) и една од 2000 парчиња град во Италија....Во Матица ги купував порано но сега бев и не ми се свиѓаа тие што ги имаат....Ми треба над 3000 да е..Ај ќе побарам кај Ристичева утре:)
Од кај ти се тие што светат навечер?
 
Член од
12 октомври 2011
Мислења
377
Поени од реакции
116
Каде можам да најдам хормон за правење на корен од исечено стебло од билка? Дали некоја фирма во МК го произведува? Инаку е во вид на гел или бел прашак. Root Hormone
 
Член од
5 јуни 2008
Мислења
3.632
Поени од реакции
5.724
Професионален курс за негователки некаде во Скопје? :)
 
H

Hip.Hop_MKD

Гостин
Налепници каде да испечатам за велосипед и колку пари се (во Скопје)? :D
 
Член од
8 октомври 2009
Мислења
771
Поени од реакции
373
Беше некој на Новогодишниот панаѓур на Скопски саем?
 
O

Orion.

Гостин
На едно скопско радио слушнав дека во Скопје е отворена стоматолошка ординација што работи 24-7. некое инфо за ова?
 
Член од
12 октомври 2011
Мислења
377
Поени од реакции
116
БУМП инаку прозводот се вика Clonex

Каде можам да најдам хормон за правење на корен од исечено стебло од билка? Дали некоја фирма во МК го произведува? Инаку е во вид на гел или бел прашак. Root Hormone
 
Член од
29 август 2008
Мислења
2.646
Поени од реакции
931
И ја имам веќе 3 пузли урамено...
Морам тука оф топик заклучен профил и немаш опција за ПП.
Каде ги урами и по која цена? Јас онаа што ми е составена чека на рамка, 50х70 таму каде прашав со рамка и антирефлексно стакло ќе ме чини околу 1500.
 
Член од
21 август 2011
Мислења
5.064
Поени од реакции
5.665
Морам тука оф топик заклучен профил и немаш опција за ПП.
Каде ги урами и по која цена? Јас онаа што ми е составена чека на рамка, 50х70 таму каде прашав со рамка и антирефлексно стакло ќе ме чини околу 1500.
Госпожата повеќе не верувам дека ќе се врати на форумов, не чекај одговор од неа.
Таа е цената кај и да урамуваш, поефтино нема, може да е поефтино само ако е со обично стакло
 

Kajgana Shop

На врв Bottom