Ел Класико: Реал Мадрид - Барселона (1:3)

Како ќе заврши натпреварот?


  • Вкупно гласачи
    308
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.695
Mourinho : "Es suerte"


:cuc:
и ја каков сакаш наслов ќе си напишам на тема овде...

отворете релеванти страни кај што го има цело интервју па постирајте, не се глупирајте вака...
 
Член од
12 април 2010
Мислења
1.602
Поени од реакции
890
Еве и ова помина,сега мислите насочени кон ел класико,мора на гетафе да им вратиме за поразот :D
 
Член од
8 декември 2010
Мислења
511
Поени од реакции
131
Се гледа нивото на кое игра барселона дека е далеку далеку послабо од она што го играше минатите сезони ... Ова можи да е чиста тактика на Мурињо затоа што има 3 бодови предност а и несака плановите и стратегиите да ги открива од сега ...
Убеден сум дека реал оваа година ќе ја победи во сите останати дуели и покрај овој несреќен пораз !
te molam postedime od vakvi vicevi posle natprevar zasto nemozam da se vrastam od kiksevite koi gi napravija "kralevite" taka da mislam deka bese dosta za deneska
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Ајде сега па и песна измислија
РЕАЛ: Лагала нас БАРСА, прешла к’о будале,
играла је игру, са њом нема шале :pos:
Нов спонзор на Реал е Нескафе 3 во 1 :coffee:
 

V1kTo.Or

Талкач
Член од
16 август 2011
Мислења
504
Поени од реакции
304
te molam postedime od vakvi vicevi posle natprevar zasto nemozam da se vrastam od kiksevite koi gi napravija "kralevite" taka da mislam deka bese dosta za deneska
Да да биди сигурен ...и шо вака касниш досега титаник да не го гледаше :pos:
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.094
Поени од реакции
9.679
Потсети се на финалето 2007... Има време чекор по чекор до европа лига :pos:
А ти потсети се на 2005 :sneaky:
Друга работа - па вие дека играте во ЛШ немој боже ете ја освојувате секоја година. Баш ќе те видам в година вака дали ќе се смееш
Трета работа - бегаме офтопик ама почнуваш да ме нервираш
 
A

apidrone

Гостин
Задрид, Фарса... до кога со детскиве препуцавања? У секој случај добра утакмица, реално изедначен натпревар, Барса си ги искористи своите шанси, Реал не, затоа и победи. Спортски поздрав, со среќа у Џапан и една молба, купете го Нејмар, за да се спасиме ние од него :D
 

V1kTo.Or

Талкач
Член од
16 август 2011
Мислења
504
Поени од реакции
304
А ти потсети се на 2005 :sneaky:
Друга работа - па вие дека играте во ЛШ немој боже ете ја освојувате секоја година. Баш ќе те видам в година вака дали ќе се смееш
Трета работа - бегаме офтопик ама почнуваш да ме нервираш
Ми можиш нешто !?
Гледај оваа година и ќути , оти никој не те прашува како си бил , туку како си :vozbud:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom