ПРАВЕН ФАКУЛТЕТ „Јустинијан Први“ Скопје

Член од
11 март 2011
Мислења
131
Поени од реакции
34
dali taskovska po filozofija ja pusti skriptata za vtoriot del vo knizarata na filozofski i ako znae nekoj kolku e ?:)
 
Член од
22 ноември 2011
Мислења
14
Поени од реакции
5
Да не има некој што студира правен факс во странство? :))
 
Член од
11 јуни 2011
Мислења
24
Поени од реакции
8
mozes da zapises vtor semestar se zapisuva kako uslovno ili kako e2 vo indkesot pisuvaat i mozes da gi slusas predmetite od vtor semestar da zemes aktivnosti i da pravis esei ama predmetite ke gi ides direkno na ispiti vo sesiite
--- надополнето: Nov 19, 2011 1:24 PM ---

mozes da zapises vtor semestar se zapisuva kako uslovno ili kako e2 vo indkesot pisuvaat i mozes da gi slusas predmetite od vtor semestar da zemes aktivnosti i da pravis esei ama predmetite ke gi ides direkno na ispiti vo sesiite
Ама јас немам есеи и такви работи...имам два колоквиума од по 15 прашања и после имам испит па заради тоа прашав ...По новата програма сум.
 
Член од
21 август 2011
Мислења
145
Поени од реакции
46
dali taskovska po filozofija ja pusti skriptata za vtoriot del vo knizarata na filozofski i ako znae nekoj kolku e ?:)
Ја нема пуштено , рече дека ке биде околу 120 страни значи како претходната 250 ден нешто одприлика толку би била со оглед на страните
--- надополнето: Nov 22, 2011 11:28 AM ---
Ама јас немам есеи и такви работи...имам два колоквиума од по 15 прашања и после имам испит па заради тоа прашав ...По новата програма сум.
Прашај на студентски прашања ке ти објаснат
 

pain_killer

Invictus
Член од
27 јули 2007
Мислења
4.536
Поени од реакции
2.222
Ја нема пуштено , рече дека ке биде околу 120 страни значи како претходната 250 ден нешто одприлика толку би била со оглед на страните
--- надополнето: Nov 22, 2011 11:28 AM ---

Прашај на студентски прашања ке ти објаснат
а МЈП пуштија скрипта од 150тина страни за 75 денари :poss: После таксоска најпоштена била, а што дели пола пола со копирницата нема врска тоа :)
--- надополнето: Nov 22, 2011 7:35 PM ---
а МЈП пуштија скрипта од 150тина страни за 75 денари:pos: После таксоска најпоштена била, а што дели пола пола со копирницата нема врска тоа :)
 
Член од
15 јуни 2011
Мислења
62
Поени од реакции
14
Би можел ли некој да сподели искуство околу оцените со Јасна Бачоска и Мишо Докмановиќ ?
 
Член од
8 мај 2007
Мислења
175
Поени од реакции
0
Политички систем кај Саво до која страна треба да се учи за есејот? Фала :)
 
Член од
9 ноември 2011
Мислења
71
Поени од реакции
4
kolegi da prasam da ne ima nekoj informaatika ili angliski nekoi prasanja pa da mi prate po mail..
 
Член од
21 август 2011
Мислења
145
Поени од реакции
46
како може оваа да е 250 ако е ист бр страни, минатата беше 155 ден. ???????? баш утре ке видам.
Како што ми текнува 240 беше , може и да сум грешка .. муабетот ми беше нешто приближна цена како претходната
 
Член од
21 август 2011
Мислења
145
Поени од реакции
46
Знае ли некој што теми се паѓаат за есеј по применета економика и филозофија кај тасковска ?? Heeelllppp
 

Kajgana Shop

На врв Bottom