Љубовни совети од Стеф

  • Креатор на темата Stef Bachatero
  • Време на започнување
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
21 август 2011
Мислења
5.064
Поени од реакции
5.665
Ах бре Стевче, јас не ни сакам да сум правата за тебе... Права сум за еден друг форумџија (ќе си остане тајна за кој :P). А за пријателство, па се разбира, тоа и ми беше целта со тебе ...
--- надополнето: Nov 23, 2011 1:53 PM ---

Пак ми ги вадиш зборовите од контекст. :mad:
Не е се во сексот бре луѓе, хахаххаах (не ми се верува дека го напишав тоа)
Па не е, ти реков форум дава погрешна слика, сериозен сум :D
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.308
Поени од реакции
8.437
Дечко што не ти е јасно??
Многу работи нему не му се јасни..... така е кога бега од предавањата на Стеф. :)

Ама гледам дека и некој друг е отсАтен, или има своја школа, или...... ;)
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Стеф без преценувања ок.
Ако за тебе ќаруење и шмекање женска значи да ја угњавиш цела вечер, да не ја пуштиш ни у ВЦ да иде....ондак имаш сериозен проблем.
Ако за тебе бодибилдинг значи плочки на стомак у растечена форма, опет имаш проблем.:pipi:
За мене бодибилдингот ми значи потрага по совршенство.Во античка грција тие што имале совршена фигура ги сметале за богови.Јас не сум бог,а за плочки не знам да лепам сеуште иако во ова неработница би го работел и тоа :)
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.701
Поени од реакции
13.357
За мене бодибилдингот ми значи потрага по совршенство.Во античка грција тие што имале совршена фигура ги сметале за богови.Јас не сум бог,а за плочки не знам да лепам сеуште иако во ова неработница би го работел и тоа :)
Ах сине... Си бегал исглеа од часови по историја на уметност и естетика.
Грците ги претставувале поважните личности како совршени а не биле реални во својата претстава. Тек во империален рим почнале да ги прикажуваат со реални црти.
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Ах сине... Си бегал исглеа од часови по историја на уметност и естетика.
Грците ги претставувале поважните личности како совршени а не биле реални во својата претстава. Тек во империален рим почнале да ги прикажуваат со реални црти.
Не не сум згрешил напротив,зашто одржувале Олимписки игри и ги ценеле спортистите повеќе од сите други.
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.701
Поени од реакции
13.357
Точно е тоа, но тие скулптури што ги гледаш денес се далеку од реалното тело во тоа време. Примарно зашто мешањето на раси не е толку затапено тогаш.
 
Член од
18 јули 2010
Мислења
278
Поени од реакции
177
Темава е цепки а пак неможеш да се смееш на неа.
Од една страна само прогласен алфа мажјак и негова багра од друга страна само прогласена неосвоива женска (хм не сум сигурен дали има нејзина багра мислам дека го сретнав и тоа).
Генерално двете страни со сосема погрешен концепт.
Стеф веројатно само зборува теорија а малку спроведува во пракса или воопшто.
А за Несса Алцирин доволно е да го прочиташ она.
Don't try to find me! I'll die soon.. Alone..

И за крај да видиме дали нешто сум научил од темава. :D
Ипак е ЧДА
Стеф сигурно на Неса би и пријдел со следниов цитат.
"Неса маче, Неса цуцо.. сакаш еднаш пред умирање да добиеш квалитетен секс. А може да снимиме и еден порнич.. да има по што да те памтат. "
 

Пропалица

Мртов/а
Член од
25 јуни 2011
Мислења
2.866
Поени од реакции
1.406
Ова го имам пропуштено.
Дали вреди да се проба ова додека купуваш пиперки на пазар?
немој друже од искуство ти зборам немој да пробаш, јас така и реков на една девојка во супермаркет дека сум затрескан во нејзе и таа кога ми даде еден зелен шамар се помочав од став !:vozbud:
--- надополнето: Nov 23, 2011 3:18 PM ---
Стеф едно прашање за тебе :
Колку корпи досега имаш изедено?
 

Пропалица

Мртов/а
Член од
25 јуни 2011
Мислења
2.866
Поени од реакции
1.406
колку тоа многу треба да си знаеш( води си евиденција во тетратка за корпи) еве на пример јас до сега имам изедено 25,5 корпи(26 ќе бидат утре затоа пишувам запирка) секогаш во мојата тетратка за корпи мора да си ги пишувам пример
Име: Презиме: Корпи: Година на раѓање: Скината/не
Петранка Сперматинска Има 1993 Издупена(скината)

еве еден пример за евиденција на корпи во тетратка, јас го практикувам и многу е корисен досега само 5 тетратки имам истрошено за евиденција, секогаш кога ќе те праша некој колку корпи имаш изедено нема да викаш многу ќе си кажеш бројка.

ете ти пример за евиденција на корпи јас секогаш така си го практикувам
 
S

Stef Bachatero

Гостин
колку тоа многу треба да си знаеш( води си евиденција во тетратка за корпи) еве на пример јас до сега имам изедено 25,5 корпи(26 ќе бидат утре затоа пишувам запирка) секогаш во мојата тетратка за корпи мора да си ги пишувам пример
Име: Презиме: Корпи: Година на раѓање: Скината/не
Петранка Сперматинска Има 1993 Издупена(скината)

еве еден пример за евиденција на корпи во тетратка, јас го практикувам и многу е корисен досега само 5 тетратки имам истрошено за евиденција, секогаш кога ќе те праша некој колку корпи имаш изедено нема да викаш многу ќе си кажеш бројка.

ете ти пример за евиденција на корпи јас секогаш така си го практикувам
Тоа е површно да водам евиденција.Досега дризла ќе се наполнеше двапати.Не разбирам никогаш сериозно ако се разбирав сериозно животов ќе ми беше во надолна линија од почетокот на животот.Едноставно и просто дур не видам дека е опуштена со мене и се смешка,не почнувам ништо сериозно.Немам некој план освен тоа што е во моментот јас и она :).
 
Член од
24 јуни 2011
Мислења
224
Поени од реакции
159
колку тоа многу треба да си знаеш( води си евиденција во тетратка за корпи) еве на пример јас до сега имам изедено 25,5 корпи(26 ќе бидат утре затоа пишувам запирка) секогаш во мојата тетратка за корпи мора да си ги пишувам пример
Име: Презиме: Корпи: Година на раѓање: Скината/не
Петранка Сперматинска Има 1993 Издупена(скината)

еве еден пример за евиденција на корпи во тетратка, јас го практикувам и многу е корисен досега само 5 тетратки имам истрошено за евиденција, секогаш кога ќе те праша некој колку корпи имаш изедено нема да викаш многу ќе си кажеш бројка.

ете ти пример за евиденција на корпи јас секогаш така си го практикувам
Ma што се замараш толку, филозофии ова она. Еве јас на пример, ваква претстава имам креирано за тебе, и за штеф(ан) фуле, како "ќарите" девојки.:D

 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom