Љубовни совети од Стеф

  • Креатор на темата Stef Bachatero
  • Време на започнување
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.308
Поени од реакции
8.437
Еве ме Несиче, најде некого за гушкање или Стеф уште не нашол фраер за тебе?
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Море такво однесување како што опиша Стеф би можело да и годи на девојките! Само може после ова да го спопикате во friend zone, ама вреди да се проба!
Ако си девојка што не е со втора класа однесување доаѓа на вистинското време и не се прави тешка за добивање може да дојдеш во Арабеска но побрзо морам да идам на фитнес.А ако неможеш во мојот зацртан термин предложи свој да видам каква си вистинска.
Ова го имам пропуштено.
Дали вреди да се проба ова додека купуваш пиперки на пазар?
Ако ти се свиѓа таа што продава пиперки зашто да не.
--- надополнето: Nov 23, 2011 1:39 PM ---
Не си ме запознала а викаш да се венчаме.Тоа иде спонтано плус сум млад за венчање.Љубовници па после ако се спогодуваме можеби :)
 

Олимпија

Македонија во срцето!!!
Член од
26 март 2008
Мислења
5.624
Поени од реакции
9.146
Колку пати да кажам дека колку и да книги сум прочитал со луѓето што им иде со девојки највеќе од нив сум научил не од книга.
Aма тебе не ти иде со девојки.
 
N

Nessa Alcarin

Гостин
Ако си девојка што не е со втора класа однесување доаѓа на вистинското време и не се прави тешка за добивање може да дојдеш во Арабеска но побрзо морам да идам на фитнес.А ако неможеш во мојот зацртан термин предложи свој да видам каква си вистинска.

Ако ти се свиѓа таа што продава пиперки зашто да не.
Ех сега пак услови... Нели ова ќе запали за било која девојка... А и немам баш желба да те запознаам (извини вака).. Ако организира некогаш редакцијата на Кајгана некој „групњак“ би можеле да се запознаеме па да паѓаме на шармови ... :)
--- надополнето: Nov 23, 2011 1:41 PM ---
Ох душичка... Незнаев дека си девојче... Извини...
 

Олимпија

Македонија во срцето!!!
Член од
26 март 2008
Мислења
5.624
Поени од реакции
9.146
Како вртиш најнормален муабет без финти,кажуваш интересни работи што ти се случувале во животот,ја прашуваш работи што ја интересираат мода,трачеви работи што ги носи на слики.Ја зезаш и се правиш мало дете кој ја закачка целовреме.Ги користиш нејзините зборови против неа.Следниот пат кога ќе ја видиш речи на твоето чело знаеш што пишува:Дека си толку затрескана во мене што сега би паднала на колена и би ме молела да правиш еден нормален муабет со мене :).Работата е да ја опуштиш девојката и се да се делува спонтано,да немаш некоја шема едноставно да биде уникатно и интересно.
Стеф без преценувања ок.
Ако за тебе ќаруење и шмекање женска значи да ја угњавиш цела вечер, да не ја пуштиш ни у ВЦ да иде....ондак имаш сериозен проблем.
Ако за тебе бодибилдинг значи плочки на стомак у растечена форма, опет имаш проблем.:pipi:
 
T

Tetro

Гостин
Тоа иде спонтано плус сум млад за венчање
Таман се израдувавме дека ќе чукне тапанот, Стеф уште еднаш потврди дека нема да падне на секоја жена која ќе помине покрај него.
Ако организира некогаш редакцијата на Кајгана некој „групњак“ би можеле да се запознаеме
Оргии? :icon_lol:
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Ех сега пак услови... Нели ова ќе запали за било која девојка... А и немам баш желба да те запознаам (извини вака).. Ако организира некогаш редакцијата на Кајгана некој „групњак“ би можеле да се запознаеме па да паѓаме на шармови ... :)
--- надополнето: Nov 23, 2011 1:41 PM ---

Ох душичка... Незнаев дека си девојче... Извини...
Благодарам што ми кажа дека не си правата за мене :).Но сепак секогаш ќе те сметам за пријателка ако ти треба нешто слободно :).
 
N

Nessa Alcarin

Гостин
Благодарам што ми кажа дека не си правата за мене :).Но сепак секогаш ќе те сметам за пријателка ако ти треба нешто слободно :).
Ах бре Стевче, јас не ни сакам да сум правата за тебе... Права сум за еден друг форумџија (ќе си остане тајна за кој :P). А за пријателство, па се разбира, тоа и ми беше целта со тебе ...
--- надополнето: Nov 23, 2011 1:53 PM ---
Таман се израдувавме дека ќе чукне тапанот, Стеф уште еднаш потврди дека нема да падне на секоја жена која ќе помине покрај него.
Оргии? :icon_lol:
Пак ми ги вадиш зборовите од контекст. :mad:
Не е се во сексот бре луѓе, хахаххаах (не ми се верува дека го напишав тоа)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Стеф без преценувања ок.
Ако за тебе ќаруење и шмекање женска значи да ја угњавиш цела вечер, да не ја пуштиш ни у ВЦ да иде....ондак имаш сериозен проблем.
Ако за тебе бодибилдинг значи плочки на стомак у растечена форма, опет имаш проблем.:pipi:
Ко Турците Стеф, ќе ги фатиме на кондиција 500 години, вака тој со цела вечер :pos:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom