Каде сте го јаделе најубавиот/најгадниот хамбургер?

  • Креатор на темата .Lost Angel.
  • Време на започнување

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
153
Тука во Ѓорче спроти Дома Мебел има една гиро - сендвичара, за 70 денари крца сендвичот ама лепчето е свежо, месото е убаво и кечапот и мајонезот не се делат ко во 7.
Od gjorce sum,a neam jadeno tamu,cccccc,tuka u zgradata do 69 kaj so bese ? I vikas ubavo e,od provereni izvori,da znam dali da probuvam :D
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Во Рамстор во Сити Грил, 110 ден, ама со најсвежи салати, со најсвежо месо, малце ќе почекате да го напрат ама ептен е вкусен и тазе. И убави компири, не оние едни дебели ко пиперки.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.492
Od gjorce sum,a neam jadeno tamu,cccccc,tuka u zgradata do 69 kaj so bese ? I vikas ubavo e,od provereni izvori,da znam dali da probuvam :D
Да да пробај, и пред тоа лепчето го става на плотната за да крцка после, мераци, башка не штедат :) Ептен ми се свиѓа мене хамбургерот од таму, и Вили го баталив више, поготово немојте да сте земале од Вили од Водњанска, дали дека послабо промет имаат, еднаш коа се враќав од лекар си купив, лебот се делеше од што беше веќе стар.
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Да да пробај, и пред тоа лепчето го става на плотната за да крцка после, мераци, башка не штедат :) Ептен ми се свиѓа мене хамбургерот од таму, и Вили го баталив више, поготово немојте да сте земале од Вили од Водњанска, дали дека послабо промет имаат, еднаш коа се враќав од лекар си купив, лебот се делеше од што беше веќе стар.
И јас ќе го одморам Вили некој месец, го префорсирав упм :)
 
Член од
14 ноември 2010
Мислења
708
Поени од реакции
140
Дефинитивно, Burger King, годинава на екскурзија во Прага.
 

DracevoTheCity

Чиста Македонија !
Член од
7 ноември 2008
Мислења
8.650
Поени од реакции
9.855
Лап Лап. Оддамна беше со братучед ми знам работев тој ден. Дали дека изморен бев, дали дека он ме частеше али мислам никад бољи Хамбургер у живот не сум јадел.
А у поново време у Драчево на автобуската, Кај тете, го посраа и него у последно време како и сегде, али за 60 денари задоволителен хамбургер праат. :)
 

Ljupco Meljata

AJFON ILI ANDROID you choose
Член од
11 ноември 2007
Мислења
1.726
Поени од реакции
475
Чика СТОИЛКО на времето и Седмица сега послабо јадам а иначе гиро мавам.
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
Брза Смрт бе пеер, на задња у нл!
Седумдефче, хамбургер со кепаќ мајонез семф, салата, урнебес, палвака, буквец! И феферонче на страна! Мм, медои!
Тоа ми е најбоље секојдневен хамбургер/француски/хотдог.
А настрана тоа, лесковачката во Аеродром.
Се е тазе, се е големо, се е вкусно. А богами, и ефтино.
Девеес денари лесковачка со компири, со сосови и салати да незнаеш шо да одлучиш...
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.492
Месец дена немам јадено зашо?o_O
Сојата е неподнослива, проблеми со желудникот прави. Плус квалитетот е каде каде опаднат, неспоредливо е со тоа што беше до пред 2-3 години.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom