21 мај 2008
Мислења
5.426
530
Ајакс,бел ден да не видат,да погинат на првото идно патување,копилиња скапани,од 2-0 2-2 за 4 минути прават,местачи !!!!!!!

Tomasino

За својот народ и за тебе, морав јас да робувам.
Член од
19 март 2009
Мислења
9.250
19.533
Браво Ајакс,се да ви ебам,ланската титула последна да ви биди...гнаси едни........за 5.500 денари:mad:
По,по,по,чадам...:eek:
Не е толку дека ме заебаа,начинот на кој си "работат":tapp:
Цело време дреми утакмицата 1-0....:mad:
Таман глеам заводеа во 85минута 2-0,си викам добро е конечно добитно ливче.....и пуштив Наполи-Лацио да го зирнам крајот ,.и сеа вртам глеам нерешено:eek:,примиле клошарите два гола за 3 минути......:eek:

332
Ако почнам да пцујам вечерва јас ке нема крај,али јас веќе во мој живот Холандија и Германија ако пипнам,гол ке шетам по поштад крвта да им ја ебам аааа :mad:

2.375
ОООООО Ајакс копиљиња местачки. Се да ви ебам. Таман се понадевав дека ќе скршам малер се јавија во последни пет минути да примат два гола се да им ебам!

Член од
27 април 2009
Мислења
2.482
1.669

Васко 75' 2-0 и + гостиве со црвен. То е, а колку убав личен коефицент и добивка. :confused: