Интимни фризури

peter

Петар Пан...
Член од
6 септември 2005
Мислења
636
Поени од реакции
165
Ако се наруши пх вредноста тоа не значи дека си го бара.ЛОЛ. Многу имале потреба од гинеколог при такви нарушувања од сапун на пример. Ама затоа постојат посебни гелови за интимна нега кои најчесто не ја нарушуваат пх вредноста
PX vredosnota nema da ja narusis so toa sto ke si ja zamies frizurata so DOVE ili nekoj slicen sapun. Ne zboram da sapunjate vnatre ....:)
 
Член од
7 јули 2008
Мислења
99
Поени од реакции
8
kratko potsisan so nozicki.

nego dajte be devojki nekoja slika da ja vidime umetnosta sto ja pravite, vaka se na koro muabe:helou:
 

anon313

O.D.Bloodz
Член од
29 декември 2008
Мислења
64
Поени од реакции
1
Тасма си е тасма, нема тука коментари.
Туку ме интересира дали ги средувате со брич, со Veet или на депилација во салон.

кога како бри4 али повеке депилација сам коа ке му ја седнам пљас корни и нема гајле мазно :smir:
 

Pl.

Pl.
Член од
16 јули 2009
Мислења
566
Поени од реакции
62
Целосно,без ни едно единствено влакненце.
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.727
Поени од реакции
19.890
Нешто што најмногу мразам на себе е да ијам влакна (свуда по телетима), затоа дома сама си се депилирам, ме сафрира идење по тоа козметички салони, последниот пат кога беф се утепа таа од прашување со што си ја одржавам какви вежби правам бе!?, и дека ич не ми се познавало дека ијам 3 деца родено, и викам прво ијам едно само родено преку вагинален отвор другите се со цезареа, друго после пораѓај нема да ти остане шлајка де, си се збира тоа и отвора зависност од потребите :) Затоа домче затварање у купатило едно два саата и искачам ко џамче од оваа пелистерка белата негазираната што е.
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Нешто што најмногу мразам на себе е да ијам влакна (свуда по телетима), затоа дома сама си се депилирам, ме сафрира идење по тоа козметички салони, последниот пат кога беф се утепа таа од прашување со што си ја одржавам какви вежби правам бе!?, и дека ич не ми се познавало дека ијам 3 деца родено, и викам прво ијам едно само родено преку вагинален отвор другите се со цезареа, друго после пораѓај нема да ти остане шлајка де, си се збира тоа и отвора зависност од потребите :) Затоа домче затварање у купатило едно два саата и искачам ко џамче од оваа пелистерка белата негазираната што е.
Таа што те депилира да не е гинеколог случајно :P.
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.727
Поени од реакции
19.890
Таа што те депилира да не е гинеколог случајно :P.
Ма кој гинеколог јес да поише дунди гледа од гинеколог, али убитачна е со прашањата и бај д веј уз муабетот те зјапа у вагина дури да се почувствува човек ко на анализа да е...
 

Alan Shearer

Newcastle
Член од
6 јули 2011
Мислења
388
Поени од реакции
136
Ма кој гинеколог јес да поише дунди гледа од гинеколог, али убитачна е со прашањата и бај д веј уз муабетот те зјапа у вагина дури да се почувствува човек ко на анализа да е...
Haha moze e lezbejka od kaj znaes :pos: i jas imav loso iskustvo vo salon mene me izgore toa vosokot i od togas ne se vrativ sega se depiliram domce so Veet ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom