Препораки за игри

Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.104
Поени од реакции
2.514
Insane 2
кецот ми е една од првите игри кои што ги играв, а сега ја метам 2кава, доста е интересна и забавна ме навлече ептем.
 
Член од
5 ноември 2008
Мислења
160
Поени од реакции
36
Излезе новата SONIC игра за оние кои сакаат да се потсетат на старите добри времиња. :)
 

old_School_mk

Програмер, гејмер, psy-trance уживател
Член од
11 август 2009
Мислења
6.141
Поени од реакции
5.894


Што се дешава во гејминг светов бе? Hitman ја направија Splinter Cell (со внесени елементи од ФАКИНГ БЕТМЕН!!!). Splinter Cell ја направија Max Payne. Max Payne ја направија Just Cause.

ОГРОМЕН DISLIKE!!! (n)

Ако се вака сите нивоа во играва ќе ги ебам тие од IO Interactive.
 
Член од
14 ноември 2010
Мислења
708
Поени од реакции
140

Графиката изгледа одлично, а и гејмплејот самиот по себе не е лош.
 
Член од
31 мај 2011
Мислења
211
Поени од реакции
75

Графиката изгледа одлично, а и гејмплејот самиот по себе не е лош.
Не е гејмплеј, ова им е pre-rendered target, ова сакаат да го постигнат во вистинската игра. Дали ќе успеат во тоа е прашање, ама ова не е гејмплеј :)
 
Член од
6 јуни 2009
Мислења
3.094
Поени од реакции
445

Графиката изгледа одлично, а и гејмплејот самиот по себе не е лош.
Press x to play the ga... movie.

Овде немет гејмплеј.

Press ДРК за да ми го попушат Ебисофт.
--- надополнето: Nov 4, 2011 10:52 PM ---
ИИИИ шо е овоааа
 
Член од
25 јануари 2005
Мислења
5.274
Поени од реакции
4.157

Незнам некој дали ја симнал или играл, али играва е ЛУДИЛО (зборувам за оние љубители на постарите хитови на игри што денес се измодернизирани, али сепак во себе го имаат оној стар симптон што премногу ми се свиѓа).
Ептен ме навраќа во детството и ПРЕМНОГУ ме бендисува графиката (се разбира дека не може да се споредува со БФ3 и некои други такви игри), истото како што беше и со Street Fighter IV, а исто и со Супер Марио Броз што ја играв преку емулатор. Премногу ги сакам ваквите игри што порано сум ги играл, а еве во денешно време излегуваат модернизирани.
 
Член од
5 ноември 2008
Мислења
160
Поени од реакции
36

Незнам некој дали ја симнал или играл, али играва е ЛУДИЛО (зборувам за оние љубители на постарите хитови на игри што денес се измодернизирани, али сепак во себе го имаат оној стар симптон што премногу ми се свиѓа).
Ептен ме навраќа во детството и ПРЕМНОГУ ме бендисува графиката (се разбира дека не може да се споредува со БФ3 и некои други такви игри), истото како што беше и со Street Fighter IV, а исто и со Супер Марио Броз што ја играв преку емулатор. Премногу ги сакам ваквите игри што порано сум ги играл, а еве во денешно време излегуваат модернизирани.
Јас ја пробам и сум многу задоволен од адреналинот на брзина што го има играва. :)
 
Член од
16 јануари 2011
Мислења
362
Поени од реакции
127
Обичниот мод изгледа супер. Го проба некој 3Д модот?
 
Член од
25 јануари 2005
Мислења
5.274
Поени од реакции
4.157
Да, и тој е екстра.. малце е потежок за играње за разлика од обичниот али се на се ептен екстра.
 

PokerFace

I'll never be the same..
Член од
30 март 2009
Мислења
1.212
Поени од реакции
623
Некоја така малечка ама заразна игра? Само не тие од topcap, ги поминав сите. :oops:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom