Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

TheGeneral

Арогантно копиле
Член од
17 јануари 2008
Мислења
1.212
Поени од реакции
583
Он жвака как ненормален, он пцуу как луд, фрла копачки и не е*а жива сила. Има пасија, има визија, има идеологија. Не продава муда за бубрези, а ги има как на вол. Признава коо е надигран и се боре додека нее крај. Он е стар лисец и е цели 25 години на чело на ѓаволски клуб дека шо играле најдобрите фудбалеере. Он е гениј и се вика Сер Алекс Фергусон! Институција!
Сите на колена. Да му посакаме и наредните 25години да му бидат такви! <3 <3 <3
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.496
Тапа малку, ама ај ... си лапнавме тројче. За САФ ич нема ни да коментирам, само ќе кажам "die haters" (а ги има превише, дури и меѓу "нашите"). РунисТемпер "убо" кажа - once Red, always Red - затоа Брус не го играше Џони, ќе тепавме со повише :D

p.s. И дај нека пројдат овие месец-и-пол, да дојде тоа боксинг дејот па да почнам да се ситам на хејтерите :P
хахахах,... и мене омилен ми е овој период, сите киксаат а ние секогаш имаме највеќе победени :)

И ај бе ако може не замарајте за глупи шпекулации, ако се зема некој ќе се зема, не вака отворам да видам да не има нешто ново а гледам некои линкови со Гансо Мансо, копиљана со фаци за шамарање што плачат за ќотек. Додека е САФ менаџер оставете му ги него трансферите.
 
Член од
10 декември 2010
Мислења
6.265
Поени од реакции
7.272
sepak sme go kupile deckoto od PSV.
Andreas Pereira on twitter :
Can't wait to play for #mufc , my dreamteam !!
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Разгледувам така на јутубе лево-десно видеа ,Рио Фердинанд некогаш прави ситни грешки т.е. некако на висок топки послаб е некако од Видич иако е повисок ама некако несигурно ми делува , на високи топки не ни го чува својот играч... имаше некој испади вчера така , како и со Базел ако се сеќавате (3-3), имало и други утакмици сеа така ми падна во око.....
 

The Edge^

the force
Член од
11 јуни 2011
Мислења
2.882
Поени од реакции
2.397
Еј абе ви текнува за она детето, австралијанец мислам дека беше, едно 6-7-8 години, што бил добар и ги сакал Јунајтед, па дедо му им испратил видео лента во Јун, и сме го земале, сме го преселиле, школувале, така мислам беше xD! на вести мислам кажуваа пред неколку години, му текнува на некој? Или сум забегал јас :D
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.496
The Edge, wtf? :D:D:D

ВДС вчера на 41 година го истрчал Њујоршкиот маратон за 4 саати и 19 минути :pipi:
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.675
Поени од реакции
9.291
Еј абе ви текнува за она детето, австралијанец мислам дека беше, едно 6-7-8 години, што бил добар и ги сакал Јунајтед, па дедо му им испратил видео лента во Јун, и сме го земале, сме го преселиле, школувале, така мислам беше xD! на вести мислам кажуваа пред неколку години, му текнува на некој? Или сум забегал јас :D
Да да...
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.857
Поени од реакции
1.232

Ете ја изјавата на Мурџо што ја бараше некој.
 
Член од
13 јануари 2009
Мислења
1.311
Поени од реакции
749
Да не знае некој на која страна ги покажува истрчаните км. на играчите?
 

Goon

Pogback
Член од
16 март 2010
Мислења
1.848
Поени од реакции
1.480
De Gea, Lindegaard, Fábio, Jones, Valencia, Nani, Fletcher, Gibson, Welbeck & Hernández on international duty, rest of squad have 2 weeks off.
--- надополнето: Nov 6, 2011 9:52 PM ---
Инаку Маточо на Goal.com види за километражите, ама не сум сигурен..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom