Tип на денот (Читај правила во прв пост)

Македонец

мразам патетика во натпис
Член од
12 февруари 2007
Мислења
3.928
Поени од реакции
3.813
Леле овие АЕК не се нормални сеа ги глеам на стрим....абе утакмицава е ко да се игра за финале...Локомотив абер немаат за гол....у пм само овие ли ќе ме заебат а златно другите ми се фатени....пу јазк.
 

B92

Член од
14 октомври 2011
Мислења
331
Поени од реакции
129
Леле овие АЕК не се нормални сеа ги глеам на стрим....абе утакмицава е ко да се игра за финале...Локомотив абер немаат за гол....у пм само овие ли ќе ме заебат а златно другите ми се фатени....пу јазк.
1-3 , 82 минута
 

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
Фала богу после 3 ебани тешки дена , да си врнам влогот ...
 

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
Да не беше вчера Бенфика и сабајле Тсонга , ќе бев едно 5-6.000 у плус ... и вака не е лошо , врна ја загубата , и мал ќар ...
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.104
Поени од реакции
2.514
Добра вечер, уште шалке да излезеше и екстра добитен ќе бев..
Првата половина од 19 што почнуваа ги имав ГГ некои на еден тикет, ама не влегоа, а вторава половина од 21 што почвеа скори сите влегоа ГГ.. Се на се 15 утакмици од 24 ГГ влегоа..
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
на овие од ПСВ нозете да им се искршет
ALL IN SANTA FE - ONCE 2
ќе ја биде ли?на две ја чекам вкупно 100 евра со ЛШ врзани ми се..денеска слабо на вие резултати морав подобро ме заеба за многу пари Армани кошарката друго се што мислев влезе слабо ако испадне вечер убав + од денеска вака до сеа ека ека :)
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Добра вечер, уште шалке да излезеше и екстра добитен ќе бев..
Првата половина од 19 што почнуваа ги имав ГГ некои на еден тикет, ама не влегоа, а вторава половина од 21 што почвеа скори сите влегоа ГГ.. Се на се 15 утакмици од 24 ГГ влегоа..
Па вечерва не беше којзнае колку добра, тие што фатиле - фатиле на голови. Ја све ги изиграв на голоој, само Атлетико кец.
 

Македонец

мразам патетика во натпис
Член од
12 февруари 2007
Мислења
3.928
Поени од реакции
3.813
Благодарност до сите на форумот....со анализа мала на тоа што сте типувале јас одбрав:

Атлетико Мадрид - Удинезе 1 (4:0)


Лацио - Цирих 1 (1:0)


Легија - Рапид 1 (3:1)


АЕК - Локомотив 2 (1:3)


уплата 150ден

фатено:) 1.446ден

п.с Се неам кладено можеби 2-3 години...и еве неколку недели ве читам и се токмам да препишам нешто од вас....и машала...излезе добивка.:)

п.п.с најдов на нет убава сликичка со знакчето "штиклирано"....па можете слободно да го користите не се срамете..баш е штосно.
КОНЕЧНО И ЈАС НЕШТО !!!

Убав ден
:)
А добивка колку....ајде пофали се не биди такво стиснато.:icon_lol:
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.482
Поени од реакции
1.669
Ставајте утре на 13:00 Охрид - Тетекс X2 @ 1.90 (барем на интернет). Охрид цел клуб е во распад, ќе играат без тренер, играчиве повеќе се пред општина колку на тренинг, со неколку младинци ќе го почнет натпреваров...

Станете утре одсабајле, ќе се исплати. :D

За утре:

SINGL MAX BET: Rusija2, 12h, Kamaz vs Volgar Gazprom 1 @ 1.80, lokal, 9.9/10

Gosti sa resarvama na ovoj tekmi. Kvota je u padu, pozurite.
И ова би требало да излезе.
 

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
Ставајте утре на 13:00 Охрид - Тетекс X2 @ 1.90 (барем на интернет). Охрид цел клуб е во распад, ќе играат без тренер, играчиве повеќе се пред општина колку на тренинг, со неколку младинци ќе го почнет натпреваров...

Станете утре одсабајле, ќе се исплати. :D

И ова би требало да излезе.
Коа сме веќе до МК лига , ставајте на Напредок против мојта Брегалница . Штипјани имат еден тон повредени играчи . 1.50 мислам е коеф на нет сеа за сеа ...
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Ставајте утре на 13:00 Охрид - Тетекс X2 @ 1.90 (барем на интернет). Охрид цел клуб е во распад, ќе играат без тренер, играчиве повеќе се пред општина колку на тренинг, со неколку младинци ќе го почнет натпреваров...

Станете утре одсабајле, ќе се исплати. :D

И ова би требало да излезе.
Двојка чиста, не се мислите ни малку. Смрди гадно утакмицава, не за џабе ја стаеја да се игра во петок од 1 саат.
 
М

Мартин`

Гостин
Во спортлајф ќе ја има ли Охрид - Тетекс ? уствари дали ги има нашиве ако знае некој нека пише, и што коеф е само за 2ка ..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom