Фан Клуб: Барселона

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
9 октомври 2008
Мислења
276
Поени од реакции
14
Вашиот напад се посра во финалето.:pos2::pos2:
Незнам кој ја почна оваа глупа дебата ама едно е јасно. Ман Утд никогаш не изигра со таа формација. Rooney ronaldo Berbatov. Јас како шо гледав цела година беше Rooney Ronaldo Park i чат пат играше тој мрзливиот Бербатов. за тевез да не зборам греота е.
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.924
Незнам кој ја почна оваа глупа дебата ама едно е јасно. Ман Утд никогаш не изигра со таа формација. Rooney ronaldo Berbatov. Јас како шо гледав цела година беше Rooney Ronaldo Park i чат пат играше тој мрзливиот Бербатов. за тевез да не зборам греота е.
Сега јас ли сум крив што не играле никогаш со таа формација?
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
ajde ostajte tie muabeti...gi tepavme i sega nemaat nikakvo pravo da se zalat zatoa sto se bese fer!

Bienvenido Ibrahimovic
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.404
Поени од реакции
6.540
Продавам фуш дрес од Ибра цена по договор:pos2:

со здравје да си го служите, реков Максвел цревата да му ги вади на педерот роналдо а Ибро 5 пати да го праќа касиљас во неговата мрежа!!!
 
V

Viktoranius

Гостин
Ајде честито нека ни е Ибра, и се најдобро во дресот на Барса, да постигне дупло голови од Ето.

А на Ето фала му за се што стори за Барса, ќе остане легенда на каталонскиот клуб. Со среќа понатаму и на него.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Пратете го Мурињо за месец-два како изјавува дека Ето е најдобар фудбалер во светот.:tapp:
 
Член од
4 ноември 2008
Мислења
1.330
Поени од реакции
80
Пратете го Мурињо за месец-два како изјавува дека Ето е најдобар фудбалер во светот.:tapp:
Хаха во право си.Кога беше во Челзи Дрогба беше најдобар,а сега Ибрахимовиќ беше најдобар нареден 100% е Ето:pos2:
 
V

Viktoranius

Гостин
Ајде уште 25 минути. Ако е тоа составот горе и формацијата, не очекувам многу. Ќе треба да чекаме да се комплетира целиот тим, и да се игра вообичаената 4-3-3 формација, па тогаш да ја видиме вистинската Барса.

Нешто линкови за гледање?
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Хаха во право си.Кога беше во Челзи Дрогба беше најдобар,а сега Ибрахимовиќ беше најдобар нареден 100% е Ето:pos2:
Кога беше во Челзи , не се сеќавам за кој збореше.Ама или беше Дидер или беше Френк , сега Златан беше најдобар , сега ќе биде Самуел.:tapp:
 
Член од
4 ноември 2008
Мислења
1.330
Поени од реакции
80
Член од
31 август 2008
Мислења
1.853
Поени од реакции
815
Незнам кој ја почна оваа глупа дебата ама едно е јасно. Ман Утд никогаш не изигра со таа формација. Rooney ronaldo Berbatov. Јас како шо гледав цела година беше Rooney Ronaldo Park i чат пат играше тој мрзливиот Бербатов. за тевез да не зборам греота е.
Па уште полошо бе друже.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom