Tип на денот (Читај правила во прв пост)

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
Jas pak uvek na singl gi brkam onie od Singapur GG u prvo dobar koef. isto taka GG i GG3+ 80do 90% ke iskochat.
Za denes, Sevilla, Valeranga, Fenerbahce, Midtylland,G.Fuerth i Jablonec trea da dojdat 1, Valeranga i Fenerbahce moze i so 3 + komb
--- надополнето: Oct 31, 2011 8:41 AM ---
Isto Stoke 1 ili X moze dvoznak najsigurno, tvrda ke bide.
јас божем се нафатив да ги играм 4-6 гола секој натпревар , одиграв 3 дена сите 3 дена промашив , 3+ завршија ... :eek:

Инаку да Сингапур врие од голови ко Норвешка 3 или 4 лига се :D
 
Член од
28 октомври 2011
Мислења
119
Поени од реакции
84
јас божем се нафатив да ги играм 4-6 гола секој натпревар , одиграв 3 дена сите 3 дена промашив , 3+ завршија ... :eek:

Инаку да Сингапур врие од голови ко Норвешка 3 или 4 лига се :D
Da da, gi isprativ denes dveve pak posebno singlovi GG u prvo 4.10 i 4.15 u mozzart , ednata 1-2 drugata 2-0 u prvo :D dobro e vo kjar sum poradi dobriot koef.
 
Ф

Фил Ајви

Гостин
ако ебе Севиља се откажувам на подолг период ќе ти ебам и обложување и се, а Фенер не го играм макар да ми дадат 2 квота за 1 да им ебам турците смрдливи

значи

Севиља 1,4
Нант 1x - 1,3
Изнер 1,25

на 3000

а Мидјеланд и јас ја гледав мислам дека на ред се данциве да местат па ја пуштив за 150
 

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
За Ишнер сеа баш читам , после УС Опен се повлекува од Азиската тура поради болки во абдоменот , кој знае дали е закрепнал .. :S Инаку моментално Ишнер води во најмногу добиени поени од асови , 732 аса , па ако сервисот му иде ко шо треба , лесно ќе го победе Посписил.
 
М

Мартин`

Гостин
14:45 Baghdatis M. - Troicki V. 2 (2.10)
Ставив и ја 500ки за 2ка.. гледам помал е коефициентот за Багдатис и најверојатно е фаворит (незнам не следам тенис скоро ич) ама сепак уште вчера која ја видов утакмицава имав предчуство дека Багдатис ќе изгуби па затоа и ставив 500ки денеска ..

Планирам и Стоук после X да ја мавнам ..
 
Член од
22 октомври 2011
Мислења
1.281
Поени од реакции
798
Ставив и ја 500ки за 2ка.. гледам помал е коефициентот за Багдатис и најверојатно е фаворит (незнам не следам тенис скоро ич) ама сепак уште вчера која ја видов утакмицава имав предчуство дека Багдатис ќе изгуби па затоа и ставив 500ки денеска ..

Планирам и Стоук после X да ја мавнам ..
Багдатис го победи по Троицки на последниот меч помегу нив,мислам дека играа на тврда подлога исто како и денеска....Е сеа Багдатис последно време игра слабо мислам дека од 6 меча он на 4 изгуби...
Мој тип: 22.5+
--- надополнето: Oct 31, 2011 1:05 PM ---
3 сета мислам дека ке има...:)
 
М

Мартин`

Гостин
Багдатис го победи по Троицки на последниот меч помегу нив,мислам дека играа на тврда подлога исто како и денеска....Е сеа Багдатис последно време игра слабо мислам дека од 6 меча он на 4 изгуби...
Мој тип: 22.5+
Незнам тоа јас ако некоја ми дојде претчуство ја пишувам безразлика на коеф.. и ретко ме лаже предчуството сепак ќе видиме :)
Што тип ти е ова 22.5+ што значи ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom