Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
16 февруари 2008
Мислења
225
Поени од реакции
78
Каде можам да најдам слушалки (мали за во уво), ама квалитетни (Pioneer/sennheiser/sony...), значи не од пазар.
Каде има некаде избор?
Во Аудио Центар во ГТЦ има AKG слушалки (над 2000 ден.), во Guitar House (позади гимназија Јосип Броз Тито) имa Sennheiser, во ТЦ Беверли хилс имаш во Loging нешто исто, во Беверли во подрум има една продавница за бела техника/рандом срања каде што за чудо имам најдено Sennheiser, во Макпетрол на Југодрво имаш Pioneer(овластен застапник мислам е) итн.

Исто така и да си нарачаш од нет ти е паметно, можеш добри слушалки за поевтино да земеш...
 
Член од
8 февруари 2007
Мислења
2.931
Поени од реакции
251
каде можам да најдам L.A капа слична како на сликата .. битно да е LA и да изгледа добро
 
Член од
24 април 2010
Мислења
1.251
Поени од реакции
1.756
може некој да ми каже продавница каде може да правам печат (en. stamp) по мој избор
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.692
Поени од реакции
13.328
може некој да ми каже продавница каде може да правам печат (en. stamp) по мој избор
Мислам дека имаше на времето кај улица (сеа булевар) Климент Охридски. Пробај од двете страни. За оловни печати збориме не?
 
Член од
24 април 2010
Мислења
1.251
Поени од реакции
1.756
Мислам дека имаше на времето кај улица (сеа булевар) Климент Охридски. Пробај од двете страни. За оловни печати збориме не?
па не знам какви се тие оловни јас барам обичен печат порано беа од дрво сега од пластика, по фирми со се користат
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.692
Поени од реакции
13.328
Е па тие се тие. Оти има и други, оние кои сам си подесуваш кои букви да ти ги штампа (оние што шлљоцаат).
 

Kajgana Shop

На врв Bottom