Плачење

Член од
10 јануари 2011
Мислења
238
Поени од реакции
306
Пред една недела, ми недостигаше дечко ми очајно многу!
 

Пропалица

Мртов/а
Член од
25 јуни 2011
Мислења
2.866
Поени од реакции
1.406
Беше тогаш понеделник од сабајле се напив турско кафе и со моите другари Киро Компиро, Кире Компјутерот, Столе Швалерот Ратко Кондомот,Стево Виршлата, Ристо Трактористо отидовме кај Гоко Спермата и потоа околу десет часот ми се јави мајка ми, ми рече дека баба ми умрела и јас отеднаш кога почнам да плачам како мало бебе од радост и ми тргна денот затоа што умрела и пота вечерта купивме две гајби пиво, скара , земавме од таа мојата колекција порничи што ми се во папката и почнавме да пеиме и да дркаме ин ловинг мемори за баба ми тоа некако преставуваше како забава.
 
Член од
2 август 2011
Мислења
139
Поени од реакции
44
more koga mi se place placam samo kako sto rekov koga nikoj ne me gleda. placam zatoa sto sum razocarana od zivotot zamisluvav eden drug a ziveam drug sto ni na son ne mi bi dosol.mislev deka koga ke porasnam i omazam ke ziveam bezgrizen zivot, no sum se izlazala.koga bev devojka nemav grizi no sega gi ima mnogu.
 
Член од
2 август 2011
Мислења
139
Поени од реакции
44
sto ima tolku cudno vozrasna zena da place . site nie imame nekakvi problemi i sakame na nekoj dacin da si olesnime na dusata a toa go pravime preku placenje.
 
Член од
5 ноември 2010
Мислења
4.841
Поени од реакции
3.873
Мене ретко нешто да ме распалче,ама ако ме расплаче,плачам квалитетно :)
Не се сеќавам кога беше,ама мислам дека пред 1 месец,мачето кога ми се разболе.
 
Член од
27 март 2011
Мислења
348
Поени од реакции
151
jas mnogu sakam da placam ama ne mozam.kako da mi se zatnati filterite za solzi.bas sakam da sretnam licnost sto ke me rasplace kako dete
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Не сум плачел којзнае од кога. Но би можел да плачам, ако сонот/желбата ми е на праг пред остварување, и после се да отиде во вода. Тогаш и нервоза и плачење. :D Но не мислам дека ќе се случи тоа.
 
H

Hip.Hop_MKD

Гостин
Не сум плачел оддамна, не се давам толку лесно на солзите.
Иначе порано кога ќе ми беше тешко излегував навечер и покрај Вардар или на Кале ќе се исплачев и ќе се вратев дома, како ништо да не било...
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
Беше тогаш понеделник од сабајле се напив турско кафе и со моите другари Киро Компиро, Кире Компјутерот, Столе Швалерот Ратко Кондомот,Стево Виршлата, Ристо Трактористо отидовме кај Гоко Спермата и потоа околу десет часот ми се јави мајка ми, ми рече дека баба ми умрела и јас отеднаш кога почнам да плачам како мало бебе од радост и ми тргна денот затоа што умрела и пота вечерта купивме две гајби пиво, скара , земавме од таа мојата колекција порничи што ми се во папката и почнавме да пеиме и да дркаме ин ловинг мемори за баба ми тоа некако преставуваше како забава.[/quo
dobri prekari imaat tvoite drugari :D :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom