Пазарете се тука!

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.381
Поени од реакции
2.522
дечки. колку можам да му зеам на сони ериксон виваз про користен 8 месеца од т мобајл земен? - уште е под гаранција телефонот !!!
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
175
Поени од реакции
53
Торте,
Ми треба цел N97 само не мора да е исправен ако ме разбираш.
 
Член од
22 август 2010
Мислења
110
Поени од реакции
14
Me interesira za kolku pari mozam da prodadam HTC sensation koristen 2nedeli zemen od T-mobile so sve so ide od tmob.
 
Член од
17 февруари 2011
Мислења
143
Поени од реакции
42
Купувам HTC Desire HD, да е добро сочуван и по можност со гаранција .. Понуди во ПП
 
Член од
4 август 2010
Мислења
51
Поени од реакции
9
Продавам NOKIA X2-00 купен од Т-Мобиле пред неколку дена, зборуван е само 5 минути. Гаранција има 2 години, следува со целосна стандардна опрема (полнач, слушалки, кутија, упатство и сл.)
Телефонот има 5 МП камера, Symbian OS и др. Ист како на сликата:

Повеќе информации по ПП.
 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.099
Поени од реакции
1.885
Купувам HTC Desire HD, да е добро сочуван и по можност со гаранција .. Понуди во ПП
Desire HD-то е на брат ми, сочуван е исто како нов значи без гребаница, чуван во силиконска футрола и заштитна фолија, со кутија и цела опрема оргинална, гаранција до февруари некаде ... 280 еври фиксна
 
Член од
17 февруари 2011
Мислења
143
Поени од реакции
42
Desire HD-то е на брат ми, сочуван е исто како нов значи без гребаница, чуван во силиконска футрола и заштитна фолија, со кутија и цела опрема оргинална, гаранција до февруари некаде ... 280 еври фиксна
ти пратив ПП :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom