Фан Клуб : Баерн Минхен

  • Креатор на темата 'Никола'
  • Време на започнување
M

MrzaRules

Гостин
Крос ќе блеска сезонаа...осеќам...ќе ја игра онаа сезона кога блескаше во Леверкузен
--- надополнето: Aug 1, 2011 7:05 PM ---
аман бе со овие ли тензии ти ебам утакмицата...ајде нека играат нека ги посерат и да чмаат како утки..ти ебам екипата третокласна
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.097
Поени од реакции
893
Го сфиќам составот за денес, Усами, Рибери и Робен ги нема но ќе се снајдат Милер и Алаба на крилата.

Ај давајте убав стрим.
--- надополнето: Aug 1, 2011 6:26 PM ---

Ти раат си цела година таму, ја на нет или на албански супер спорт(топи јашт квадрати) или србските аматери на еуроспорт 2 ќе ги слушам и тоа у кладилница во скопје... :/
Aa раат сега кога ќе почне сезона ќе барам пак кафиќи тука да не мислиш и премиере во соба ми е платено хахах...

Инаку тапа играме. Боатенг мн ми е ок, не беше за жолт тоа чисто на топка играше и после уште еден одличен старт имаше, овој пат виде судијата дека е регуларен.
 
M

MrzaRules

Гостин
абе ок е Боатенг ама некако спор ми е...додека упали........
 
M

MrzaRules

Гостин
хахахахха втор пенал над Милер...ама си ги мести алал да му е
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
Па не се залета многу тој од Брауншвајг :)
 
M

Mario Gómez

Гостин
абе ок е Боатенг ама некако спор ми е...додека упали........
Супер е Боатенг, и брз е он, само денес мало поспоро реагира, инаку добри стартови и добро позиционирање има. Сепак прерано е да се оцени. Мене Боатенг и Крос ми се супер.
 
Член од
22 август 2009
Мислења
2.387
Поени од реакции
1.036
Крос е ѕвер се врака назад прима топка одлично пас од прва на 3,4 пати ги додава. Швајни многу ми кочи игра некако мн задржава го тупи
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.097
Поени од реакции
893
Шашаво и неспектакуларно - што се однесува до мене убава промена во однос на циркузот што обично го гледавме под вГаал. 2:0 горе доле заслужено.
 
M

Mario Gómez

Гостин
Шашаво и неспектакуларно - што се однесува до мене убава промена во однос на циркузот што обично го гледавме под вГаал. 2:0 горе доле заслужено.
Баже шо мислиш да му се даде шанса на Брено, again:rolleyes:?
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.097
Поени од реакции
893
Хехехе со Хејнкес ќе станеме дна од оние досадните екипички што тепаат стално по 1-2:0... Лајк ко за промена :Р
 
M

MrzaRules

Гостин
и како наследство оставено од Ван Гал..без многу измени
 

Kajgana Shop

На врв Bottom