За девојките: Дали ве привлекувa задникот кај момците?

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.755
Поени од реакции
12.087
Магус, ептен ми се има посреќено траст ми .. кој е филинг е само дур се општиш у алфа стајл и рацете ми се на убав цврст машки задник, капки.... реки... :)
Абе Луси како го опиша ова и јас се напалив...внимавајте бе женски со описите и ние мажите сме чувствителни ќе почниме машки газина да гледаме :)
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.731
Поени од реакции
19.902
Абе па зар нема убави женски газиња, ти ќе се фокусираш на тоа а и гарант се фокусираш е сега ќе плескаш малку по силно како што станува по напнато... :)
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.755
Поени од реакции
12.087
Абе па зар нема убави женски газиња, ти ќе се фокусираш на тоа а и гарант се фокусираш е сега ќе плескаш малку по силно како што станува по напнато... :)
аааууууфффффф
 

DBack

gloveless
Член од
19 декември 2007
Мислења
5.372
Поени од реакции
2.556
л0л уште ова не го напишавте хахаха гледам таа што ја отворила темава ја палел задникот на дечкото тоа е више просто и тоа многу и глупаво звучит поарно нека земит пластичен и нека го ебит хахахах
Еми, земи ти една пластична дупка и две пластични топки, шо!
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Имам мек газ што значи дека ниедна девојка нема да ме сака како да не,секој мој недостаток е тоа што сум јас :)
 

Пропалица

Мртов/а
Член од
25 јуни 2011
Мислења
2.866
Поени од реакции
1.406
добро што толку ве привлекуваат задниците на машките не ми е јасно, леле на мене довојка ми кога ќе ми ги стегне ноктите во задникот:love: абе фармерките се кинат:tapp:, се осеќам како некој да ме заклал со нош:rolleyes::eek::tapp::place:
 
S

Stef Bachatero

Гостин
добро што толку ве привлекуваат задниците на машките не ми е јасно, леле на мене довојка ми кога ќе ми ги стегне ноктите во задникот:love: абе фармерките се кинат:tapp:, се осеќам како некој да ме заклал со нош:rolleyes::eek::tapp::place:
Можеби затоа што нема секси гз како твојот па ти завидува што имаш ти посекси од нејзе хихи
 
С

Сатори

Гостин
Освен при сексуален акт? o_O
Ммм ... јок!
Не е дека не ценам добро оформена позадина, само што многу повеќе ценам други машки атрибути, како брада на пример или усни или прсти.
Задник, not so much.
 
Член од
25 септември 2007
Мислења
83
Поени од реакции
2
Ме привлекува..посебно за време на секс!!! Не мора да значи дека тоа прво гледам кај машко!!
 

Филозофка

Amelie Poulain
Член од
21 јануари 2009
Мислења
1.680
Поени од реакции
524
Да!......................................................................................................
Ако имав пенис!!!

 

Kajgana Shop

На врв Bottom