Како да и кажам дека ми се допаѓа?

Член од
24 јули 2011
Мислења
11
Поени од реакции
0
хахахах али женски шамар е најубав ;):cool:
 
T

Tetro

Гостин
хахахах али женски шамар е најубав ;):cool:
кој пробал, знае.

А и најдобар начин е да процениш по шамарот дали врската ќе биде успешна. Освен ако си пи*ка, па избегаш после шамарот. :)
 
Член од
24 јули 2011
Мислења
11
Поени од реакции
0
така е :))))
--- надополнето: Jul 25, 2011 8:00 AM ---
кој пробал, знае.

А и најдобар начин е да процениш по шамарот дали врската ќе биде успешна. Освен ако си пи*ка, па избегаш после шамарот. :)
се согласувам со тоа но може тука да испадне нешто на посебно место се му мава шамар и он почнува да ја залапува :) хахаха и таа ќе почне и малце у романтика хахахахха .. блјаблјаблја ..х.х.х х))))
 

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.145
Поени од реакции
18.173
Ја викаш на кафе се добро ,културно.Одите на кафе муабет и во дадениот момент кога поголемиот дел од гостите во кафетеријата се свртени на друга страна,а нејзините очи се длабоко вперени во твојот сурат ,ваѓаш од џеб чекан кој претходно си го зел од дома,ја удираш во пределот на малиот мозок 3-4 пати при што такозваната особа женско суштество е во фаза на несвест.Ја креваш преку рамо и ја носиш дома.
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.611
кој пробал, знае.

А и најдобар начин е да процениш по шамарот дали врската ќе биде успешна. Освен ако си пи*ка, па избегаш после шамарот. :)
Море остај ако избега, што праиме ако е некој арпаџик, па и здене една меѓу рогови.. :pos:
--- надополнето: Jul 27, 2011 3:32 AM ---
Ја викаш на кафе се добро ,културно.Одите на кафе муабет и во дадениот момент кога поголемиот дел од гостите во кафетеријата се свртени на друга страна,а нејзините очи се длабоко вперени во твојот сурат ,ваѓаш од џеб чекан кој претходно си го зел од дома,ја удираш во пределот на малиот мозок 3-4 пати при што такозваната особа женско суштество е во фаза на несвест.Ја креваш преку рамо и ја носиш дома.
И после дома кај него место апче некое за глава (од шо ќе ја боли глава нормално) и дава шпанска мушичка. :sneaky:
 

Sandra

wicked
Член од
24 август 2005
Мислења
1.490
Поени од реакции
224
Booo :) Ama prashanje! Mene najnogu mi se svigja ako mi kazi nekoj odma i licno deka mu se svigjam :) Taka da pojdi i na chupeto i kazii deka tie ubava, ili eka ti se svigja ti se dopagaat. Ne vrti odokolu. Ke se izvrtish i na kraj nema izlez. Vaka ke vidish dali ima neshto vrajkanje od nejzina strana ili ako nema. Ako ima, barem si stasal do pochetoko i ke prodolzite, a ako nema interest od nejzina strana barem nema da si go gubish vremeto na neshto sho ne vredi :) Go for it !
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
12.443
Поени од реакции
29.737
хахахах али женски шамар е најубав ;):cool:
И најдобар секс паѓа после него, онака примитивен...со многу гребење, гризење и кубење...
 
А

Анноун

Гостин
Како да и кажеш дека ти се допаѓа ?

Па ќе и отидеш отпозади , додека збори со друштво ( било каде : парк , кафич , пазар ) , и полека ќе и стигнеш до уфцето , и у моментот кога она целата ќе е во прашалник и нема да знае шо се дешава , ти ќе и шепнеш " Ми се допаѓаш" . И она со блага насмевка ќе се сврти кон тебе , и без разлика на твојот изглед веќе ќе имаш стартни поени.
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
Значи, знам дека треба да и кажам онака лично, но проблемот ми е како да го направам тоа...
Како да го започнам тој муабет...

помош?
"Ми се допаѓаш :) Стварно.. :)"

ЕЈ ГЛЕЈ О_О
ЧЕТРИ ЗБОРА О_О
 
Член од
31 март 2008
Мислења
2.552
Поени од реакции
1.812
од искуство знам дека ако и кажеш дека ти се допаѓа ќе се издига и нема да те ферма
ама од помало искуство тоа се случувало и обратно
искуство за трет резултат немам :tapp:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom